comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol: "Fenerbahçe, Ozan Tufan'ı oynatmak zorunda..."

01 Şubat 2018, Perşembe 11:45
Mehmet Demirkol:

Fenerbahçe'de Crystal Palace'a transferi son anda gerçekleşmeyen Ozan Tufan için af iddiası gündemde dolanmaya devam ederken Mehmet Demirkol çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin kadro dışı bırakılan oyuncusu Ozan Tufan için af konusu gündeme gelirken Mehmet Demirkol çarpıcı bir noktaya değindi.

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Aykut Kocaman ve Ozan Tufan ile ilgili konuştu.


Mehmet Demirkol'un Ozan Tufan yorumu


Giresunspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçı sonrası Aykut Kocaman'ın açıklamalarına değinen Demirkol, "Aykut Kocaman'ın, 'Bu hakemlerle şampiyon olmamız zor' demesi kötü bir mesaj. Komutan 'Savaşı kazanamayız' derse ordudan performans bekleyemezsin" ifadelerini kullandı.
Valbuena ile ilgili de Kocaman'ın baskı altında olduğunu savunan Demirkol, "Aykut Kocaman'ın üzerinde bir baskı olmasaydı belki de Valbuena ilk 11'de olacaktı" diye konuştu.

"OYNATMAK ZORUNDA"

Mehmet Demirkol, Ozan Tufan'In oynatılması gerektiğini belirterek, "Fenerbahçe, Ozan Tufan'ı 7,5 milyon Euro'ya aldığında bir sene sonra parasını katlayacağını düşünüyordum. Şimdi oynatmak durumunda. Yatırımı mahvedemezsin. Ndiaye gitmiş, Fernando en az 1 ay yokken Galatasaray, Ozan Tufan'ı havada kapardı" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.