comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol: "Fenerbahçe, kamuoyunu manipüle ediyor"

07 Kasım 2017, Salı 11:33
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin Aykut Kocaman ile yola devam etme kararıyla alakalı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Fenerbahçe'nin hocası Aykut Kocaman ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

Mehmet Demirkol, Aykut Kocaman'ın Osmanlıspor maçında istifa sinyali verdikten sonra geri dönmesinin bir manipülasyon olduğunu söyledi. Bu süreçte herkesin kötü futbolu unuttuğunu belirten Demirkol şunları söyledi:
 

Mehmet Demirkol'un Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım yorumları


"KAMUOYUNU MANİPÜLE EDİYORLAR"
Fenerbahçe futbol oynamıyor. Kamuoyu tam, 'Bu nedir?' derken Aykut hoca istifa sinyali verdi ve herkes futbolu unuttu. 3 gündür kamuoyunu oyaladılar. Herkes oynanan kötü futbolu unuttu ve bununla ilgilendi. Kamuoyu manipüle edildi.

"FENERBAHÇE'DE İSTİFA EDEMEZSİN"

Galatasaray'ı da Fenerbahçe'yi de izledik ve hangisi daha suni gördük. Fenerbahçe başkanına söylemeden istifa bile edemezsin. O seni kovar, sen gidemezsin. Fenerbahçe'de durum bu.

"ORTADA SEYREDİLECEK BİR TAKIM YOK"

Aziz Yıldırım, 'Ben Fenerbahçe'yim' diyor. Hayatını Fenerbahçe üzerine kurmuş. Böyle bir şey olabilir mi? Fenerbahçe'nin bir sonraki maçında 500 - 1000 kişi olacak. Çünkü ortada seyredilecek bir şey yok. Bu sezon seçim var. Hoca değişikliği yapmamayı anlayabiliyorum. O yüzden şimdi takımı değiştirecekler.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)