comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol: ''Federasyon'un hiçbir konuda bilgisi yok''

21 Eylül 2017, Perşembe 11:39
Mehmet Demirkol: ''Federasyon'un hiçbir konuda bilgisi yok''

Mehmet Demirkol, Ntvspor'da katıldığı bir programda yabancı sınırı ve Türkiye Futbol Federasyon'u hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Ntvspor'da katıldığı bir programda Türkiye Futbol Federasyon'unu (TFF) sert bir şekilde eleştirdi. Federasyonun hiçbir konuda bilgilerinin olmadığını belirten Mehmet Demirkol, yabancı sınırı hakkında da konuştu.


Mehmet Demirkol'dan TFF'ye eleştiri


Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, son günlerde yaşanan yabancı sınırı tartışmaları hakkında konuşurken, Türkiye Futbol Federasyon'u yetkililerini eleştirdi. 

'MİLLİ TAKIMIN BAŞARISIZLIĞINDA YABANCI SINIRININ ALAKASI YOK''
"Bizim TFF, federasyon falan değil. Hiçbir konuda fikirleri yok. Yabancı konusunda ne olacağını bilen var mı? Milli takımın başarısı ya da başarısızlığının yabancı oyuncu oynatmakla hiçbir alakası yoktur. Cüneyt Çakır'ın içerde farklı Avrupa'da farklı maç yönetmesi sözünü iyi araştırmak lazım. Onlara uygun ortam yaratmıyoruz.''

''FENERBAHÇE'NİN UMUT VERMESİ LAZIM''

Fenerbahçe'nin derbide taraftarlarına oynayacağı futbol ile mesaj vermesi gerektiğini belirten Mehmet Demirkol: "Fenerbahçe'nin derbide önce kendisine umut vermesi lazım. Oyunu kazanmak gerekiyor. Skoru değil. Mesaj vermesi lazım. Souza ve Mehmet Topal tek başına Fernando gibi olmasa da iyi. Ama birlikte oynadıklarında çok kötü.'' dedi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.