comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol: "Emre Belözoğlu sana hesap mı verecek?"

18 Haziran 2020, Perşembe 18:45
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe gündemini yorumladı. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Trabzonspor'a elenen Fenerbahçe'de gündemi beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol değerlendirdi. 

"TELEFONDA OYUNCU DEĞİŞTİRMESİNDEKİ PROBLEMİ ANLAYAMIYORUM"
Volkan Demirel'in oyuncu değişikliği için Emre ile telefonda konuşmasındaki problemi anlamıyorum. Adam sportif direktör olarak altyapı koordinatörünü getiriyor bir şey demiyorsun. Oyuncu değiştirmesine laf ediyorsun. Ya sana hesap mı verecek? Ne istiyorsa konuşur. Allah Allah! Emre Belözoğlu'ndan sportif direktör olur mu olmaz mı onu bilmem. Ancak bir çalışma yapılıyor. Bütün bunlar yapılıyor. Hoca 8 hafta sonra gelebiliyor. Kaçırayım mı? Bunun neyini anlamıyorsunuz? Herkes anlıyor da, hikaye farklı. 8 hafta için kim gelir bu takımın başına? Nerden bulacağım? Evde hoca mı yapacağım? 

"AZİZ YILDIRIM - ALİ KOÇ DÖNEMLERİ"

Bir kurumu 20 yıl boyunca tek başına birisi yönetiyorsa onu oradan çıkardığın an o kurum sallanır. Hatta Aziz Yıldırım'ın buna dair hikayeleri var. Fenerbahçe'nin her şeyini bilen, hücrelerine kadar bilen hepsini tek başına yönetebilen biri varsa, onu oradan çıkarırsan orası sallanır. Bu kadar mı sallanır? Evet, biraz sallandı. Yarın öbürgün toparlanmayacağı anlamına gelmez. 

"LUIZ GUSTAVO GİBİ İSİMLER GEREK"

Fenerbahçe'nin kara mekanizmalarına Luiz Gustavo gibi isimler gelebiliyor. Soğuk kanlı, kriz anlarında sakin kalabilen... Bu tür insanların Fenerbahçe'de çoğalması gerekiyor. Herkes yüksek nabızda olursa olmaz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!