comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol: "Bu ara en çok Fenerbahçe'ye yaradı"

29 Nisan 2020, Çarşamba 20:02
Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Süper Lig'e verilen arada Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

FutbolArena - Süper Lig'in kalan maçlarına hazırlanan Fenerbahçe ve Galatasaray'da gündem yoğunluğu devam ediyor. Bein Sports Haber'de konuşan Mehmet Demirkol, aranın en çok Fenerbahçe'ye yaradığını ifade ederken, Arda Turan'ın Galatasaray'a döneceği yönündeki haberleri yorumladı.

"PSG, ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE NE YAPACAK?"
"Fransa diyor ki 'Ligi oynatmayacağım.' PSG, Şampiyonlar Ligi'nde ne yapacak peki? Katar'da mı, Almanya'da mı oynayacak? Nerede oynayacak? Fransa Futbol Federasyonu, 'Oynayabilirsin.' diyecek mi? Fransa'nın kararından sonra UEFA'nın, 'Ağustos'a kadar Şampiyonlar Ligi'ni bitirin' çağrısı pek işlemeyebilir."

"GÖNÜL İSTERDİ Kİ, ARDA GALATASARAY'A DÖNMEYİ HAK ETSİN"

"Mustafa Cengiz'in, Arda Turan konusundaki açıklaması çok netti. 'Bugün-yarın-öbür gün gündemimizde yok.' dedi. İkna oldu demek ki, değişti fikir. Gönül isterdi ki, Arda kalibresinde bir futbolcu bu sezon oynadığı oyunla Galatasaray'a dönmeyi hak etsin. Kimsenin söyleyecek bir lafı kalmasın, eğer Arda futbolcu olarak dönecekse. Bu daha doğru olurdu."

"ARA EN ÇOK FENERBAHÇE'YE YARADI"

"Bu ara en çok kime yaradı?' dersen, Fenerbahçe derim. Ersun Yanal'ın görevi bırakıp gitmesindeki detaylar konuşulacaktı. Her şey kapandı. Bu ligde kendi takımını en son kim bırakır?' diye sorsan, Fatih Terim ve Ersun Yanal akla gelirdi. Ersun Yanal, bıraktı, gitti. Bunun sebeplerini, tüm taraflarını doğru düşünüp, sakinleşip, yeni bir plan yapmak için çok doğru bir şey oldu Fenerbahçe adına. Fenerbahçe açısından soğukkanlı düşünmek için daha doğru bir ortam olamazdı. O yüzden, geç kalınmış bir şey yok."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!