comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol: 'Ali Koç, Aykut Kocaman ile devam eder'

30 Ocak 2018, Salı 11:45
Mehmet Demirkol: 'Ali Koç, Aykut Kocaman ile devam eder'

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Trabzonspor maçındaki tercihleri tartışılmaya devam ederken Mehmet Demirkol, deneyimli hoca ile ilgili ilginç saptamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında Trabzonspor ile 1-1 berabere kalırken Aykut Kocaman tartışılmaya devam ediyor. 

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında konuşan Mehmet Demirkol, Aykut Kocaman ile ilgili konuştu. Demirkol, Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe için önemli bir figür olduğunu vurguladı.
"ALİ KOÇ, KOCAMAN'I GÖNDERMEZ"

Mehmet Demirkol, "Bugün Aziz Yıldırım figürü hala hayatımızdaysa bunda en önemli pay sahiplerinden biri Aykut Kocaman'dır. 3 Temmuz sürecinde başkanlık yaptı Aykut hoca. Ali Koç da başkan seçilse bence Aykut Kocaman ile devam eder" diye konuştu.
 

Mehmet Demirkol'un Aykut Kocaman yorumu


Mehmet Demirkol, "Valbuena topaç gibi sürekli etrafında dönüyor. İlk 11'de oynamamasını anlarım. Aykut Kocaman'ın dün ilk yarıdaki planı %100 doğruydu. Fakat Soldado'nun 11'de olmamasını anlayamam. Fenerbahçe'nin kadrosu sırf piyade. Bu takımın en yeteneklisi kaleci Volkan. Teknik oyuncu yoktu sahada. Bu takımı sadece Fenerbahçe forması için izliyorlar. Formanın içerisinde izleyecek oyuncu yok" ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)