comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Büyükekşi: 'Fenerbahçe, Sumudica'yı istiyorsa...'

20 Aralık 2020, Pazar 00:41
Mehmet Büyükekşi: 'Fenerbahçe, Sumudica'yı istiyorsa...'

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi, 3-1 kazandıkları Fenerbahçe maçından sonra konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'in 13. haftasında Gaziantep FK evinde karşılaştığı Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup etti. Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi, geçen seneki takımlarını bozmadıklarını, önemli oyuncularla kadrolarını güçlendirdiklerini söyledi.

"FENERBAHÇE'DEN RÖVANŞI ALDIK"
"Geçen hafta Başakşehir maçından sonra yaptığımız röportajda aynı şeyi söylemiştim. Biz her maça kazanmak için çıkıyoruz. Yıllarca şampiyonluk kazanmış Fenerbahçe'ye saygı duyuyoruz. Geçen hafta yendiğimiz takım geçen yılın şampiyonu Başakşehir'di. Onun için biz her hafta bu yenilmezlik serisini sürdürmek istiyoruz. Sahamızda en son 1 yıl önce Fenerbahçe'ye yenildik. Bir yönde de onun rövanşını almış olduk. Önümüzde Kasımpaşa maçı var. Oraya da inşallah yenmek için gideceğiz. Aynı başarıyı bundan sonraki maçlarda da gösteririz inşallah. Önemli olan fair-play. En azından evde kalan insanlarımızı bir nebze olsa mutlu etmek istiyoruz."

"SUMUDICA'NIN SÖZLEŞMESİ İÇİN ZAMAN VAR"

"Sumudica ile yeni sözleşme için zamanımız var. Mart, nisan ayı gibi konuşuruz diye bakıyoruz yönetim kurulu üyeleriyle. En çok yenilmezlik serisi bizden sonra Galatasaray'daydı. Dün o da yenildi. Şu an aramızda çok büyük fark oluştu. İnşallah bu havayı devam ettirebiliriz. Çünkü futbolcularımızın kendilerine güveni geldi. Bu seriyi devam ettirmek istiyoruz."

"FENERBAHÇE İSTİYORSA SEZON SONUNU BEKLEMELİ"

Öte yandan Beyaz TV'ye açıklamalarda bulunan Mehmet Büyükekşi, "Fenerbahçe, Sumudica'yı isterse tavrınız ne olur?" sorusuna "Erol Bulut için sezon sonunu beklediler. Fenerbahçe, Sumudica'yı isterse sözleşmesinin bitmesini beklemek veya tazminatını ödemek zorunda." yanıtını verdi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"