comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Altıparmak: 'Emre Akbaba'nın Beşiktaş'a gitmesini isteidm'

03 Ekim 2018, Çarşamba 18:56
Mehmet Altıparmak: 'Emre Akbaba'nın Beşiktaş'a gitmesini isteidm'

BB Erzurumspor'un geçtiğimiz hafta yollarını ayırdığı teknik direktör Mehmet Altıparmak, Emre Akbaba'nın Beşiktaş'a gitmesini daha çok istediğini söyledi. 

FutbolArena - Erzurumspor'un eski teknik direktörü Mehmet Altıparmak, sezon başında Alanyaspor'dan Galatasaray'a transfer olan Emre Akbaba hakkında konuştu. 

A Spor'a konuşan Mehmet Altıparmak, Emre Akbaba'nın üzerinde emeğini olduğunu söyledi ve onun Beşiktaş'a gitmesini daha çok istediğini vurguladı. 
"EMRE AKBABA'NIN BEŞİKTAŞ'A GİTMESİNİ İSTEMİŞTİM"

Mehmet Altıparmak, "Emre Akbaba farklılığını kısa sürede gösterdi. Oyunu dikine oynayan, çabuk kaleye giden bir oyuncu. Şu anda Beşiktaş'ın o bölgede oyuncusu yok. Emre Akbaba'nın Beşiktaş'a gitmesini istemiştim. Kendim Beşiktaşlıyım ama onunla bir ilgisi yok. Beşiktaş'ın o bölgede Emre Akbaba gibi oyuncuya ihtiyacı vardı. dedi.

"EMRE'NİN İSTİKBALİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

Ben Emre'nin istikbalini daha fazla düşünüyorum. Kendisi bir Galatasaray aşağı ve küçüklükten beri Galatasaraylı. Onun için de iyi oldu. Müthiş de oynuyordu. Sakatlık bizi üzdü tabi. Emre'nin büyük takıma gitmesini çok istiyordum. Belki oradan da Avrupa yolu açılacak. 

"FREY BİZE TÜRK MENAJER TARAFINDAN 600 BİN EURO'YA ÖNERİLDİ"

Transferleri yaparken oyuncuları belirlemiştik. Mbokani belirlediğim oyunculardan biri. Türk menajer tarafından Frey bize 600 bin euro önerildi. Kendi menajeri değil. Yönetim de bize sundu. Kendisini izledim fakat sistemimize uygun olmadığı için istemedim. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.