comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Max Kruse'den sakatlık açıklaması! "Yakında döneceğim"

11 Kasım 2019, Pazartesi 18:02
Max Kruse'den sakatlık açıklaması!

Fenerbahçe'de kasık sakatlığı bulunan Max Kruse, milli takım arasında son durumu hakkında açıklama yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de sakatlığı devam eden Max Kruse, sarı lacivertli formayı yeniden giymek için sabırsızlanıyor. Fenerbahçe'nin son 2 lig maçında forma giyemeyen Max Kruse, sosyal medya hesabından sakatlık açıklamasında bulundu.
 

Fenerbahçe Haberleri: Max Kruse sakatlığında son durum


Fenerbahçe'de ortaya koyduğu performans ve yaptığı asistlerle alkış toplayan Max Kruse, kasığından iki kez sorun yaşamış ve sahalardan uzak kalmıştı. Fenerbahçe taraftarlarının dönüşünü merakla beklediği Alman futbolcu, sosyal medya hesabından müjdeyi verdi. Max Kruse yakında sahalara geri döneceğini söyledi.

MAX KRUSE: "YAKINDA DÖNECEĞİM"
Son durumunu bildiren Max Kruse, "Yeniden sahalara dönmek için sabırsızlanıyorum. Takım arkadaşlarıma milli takımda başarılar diliyorum. Yakında döneceğim." diye konuştu. Alman futbolcunun milli takım arasından sonra hazır hale gelmesi bekleniyor.

"İSTİKLAL MARŞI'NI TÜRKİYE MAÇINI İZLERKEN DUYDUM"

Max Kruse öte yandan maç öncesi İstiklal Marşı'nı ezbere okuması hakkında geçtiğimiz günlerde şu açıklamalarda bulunmuştu:

"Buradaki insanlar çok iyi. Buradaki misafirperverlik Almanya'ya göre daha farklı. Almanya'da her şey planlıdır, burada ise herkes daha rahat ve daha cana yakın. İstiklal Marşı'nı bir önceki milli arada Türkiye'nin maçını izlerken duydum. Odamda 3-4 hafta içerisinde öğrendim. Zor oldu çünkü yeni bir ülkeye ve dile alışmak da kolay değil. Denedim ve amacıma ulaştım. 2019 Dünya ve Türkiye Fair Play ödülüne aday gösterilmek benim için bir onur. Daha önce böyle bir ödüle aday gösterilmemiştim. Bu kadar büyük bir etki yaratacağını tahmin etmemiştim. Bunu şov için yapmadım. Benim için büyük bir onur."
Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)