comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Max Kruse Alman basınına konuştu: "'Ayağım iyi değil"

23 Mart 2020, Pazartesi 18:54
Max Kruse Alman basınına konuştu:

Max Kruse, DAZN'a önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse, DAZN'a konuştu. Koronavirüs salgını, sakatlığı ve EvdeKal sürecinde neler yaptığını anlatan Max Kruse, gelecek planlarına dair de konuştu. 

"KULÜP GÜVENLİ BİR ODA OLUŞTURDU"
Türkiye'de henüz sokağa çıkma yasağı gelmedi ama evde kalmalıyız. Kulüp,  fizyoterapi için güvenli bir oda oluşturdu. Bu yüzden başıma bir şey gelmemeli. Umarım oraya gitmeye devam edebilirim. 

"EVDE YEMEDEN YEMEDEN DURMAK ZOR"

Bütün gün evde kalıyorsanız dikkatli olmalısınız. Yemek yemeden durmak da zor. Hiçbir zaman beslenme planım olmadı ama mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Kesinlikle doğru olanı yapacağım. Sakatlığımdan sonra geri dönmek için her şeyi doğru yapmalıyım. Max Kruse savaşçıdır. 

"AYAĞIM HENÜZ İYİ DEĞİL"

Ayağım henüz iyi değil. Bunun nedeni birkaç gündür tedavilerin aksaması. Tıbbi ayakkabı giyiyorum ve egzersizler yapıyorum. Kısa vadede geleceğim İstanbul'da Uzun vadede oğlumla yaşamak. Gelecekte onunla eskisinden daha fazla vakit geçirmek istiyorum. 

"PANZEHİRİN HALA BULUNAMAMASI APTALCA"

Koronavirüs hakkında her zaman olumlu düşünmelisin. Biz de bu salgını aşacağız. Panzehirin henüz bulunamaması aptalca. Ancak şimdi evde kalırsak ve yetkililerin uyarılarına dikkat edersek bunu daha hızlı atlatırız. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)