comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Martin Skrtel: 'Kulübede olmayı hiç istemem'

08 Ocak 2018, Pazartesi 12:28
Martin Skrtel: 'Kulübede olmayı hiç istemem'

Fenerbahçe'de 2. yarı kamp çalışmaları devam ederken Slovak savunmacı Martin Skrtel, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışamaları ve 2. yarı kampı devam ederken Martin Skrtel Antalya'da basının karşısına geçti.

İkinci yarıya çok sıkı hazırlandıklarını belirten Martin Skrtel, şampiyonluk yolunda ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
 

Fenerbahçe'de Martin Skrtel'in Antalya kampındaki açıklamaları 


Kulübede olmayı sevmediğini belirten Martin Skrtel, her zaman oynamak istediğini ve takıma faydalı olmak için savaştığını belirtti.
"ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ"

Martin Skrtel, "Kulübede olmayı hiç istemem. Hep oynamak isterim ama hazır olana kadar kulübede olmayı kabul ettim. Takımda bir şeylerin düzelmesi için zamana ihtiyacımız vardı ama o zaman geride kaldı. Biz şimdi nisanları, mayısları düşünmüyorum. Önümüzde bakıyoruz" diye konuştu.

"SORUNLARI ÇÖZDÜK"

Maç maç düşündüklerini söyleyen Martin Skrtel, "Alabileceğimiz en iyi puanı alıp şampiyonluk için avantajlı hale gelmek istiyoruz. akım içerisinde bazı sorunlar vardı. Bu sorunları çözdük. İkinci yarı öncesi daha iyi bir noktaya geldik" ifadelerini kullandı.

"CENK DÜNYANIN EN İYİ LİGİNE GİTTİ"

Cenk Tosun transferine de değinen Martin Skrtel, "Cenk Tosun orada olduğu sürece öğrenecek. Orada iyi işler yapabilir. Dünyanın en iyi ligine gitti. Cenk için iyi bir tecrübe olacak" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!