comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Marco Fabian: 'Fenerbahçe sakatlığımı bahane etti"

10 Ekim 2018, Çarşamba 18:34
Marco Fabian: 'Fenerbahçe sakatlığımı bahane etti

Fenerbahçe'nin sezon başında transfer etmekten vazgeçtiği Marco Fabian, yaşanan süreçle alakalı ülke basınına konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında İstanbul'a getirdiği fakat sonrasında sağlık kontrollerinden geçemediği gerekçesiyle sözleşme imzalamaktan vazgeçtiği Marco Fabian, ülke basınına konuştu. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe Marco Fabian'ı neden transfer etmedi?


Meksikalı futbolcu Marco Fabian, ülke basınına yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'de sağlık kontrollerinden geçtim. Her şey mükemmel geçti. Sonrasında ise menajerim aracılığıyla bana gelen haberde sözleşmedeki bazı maddeleri değiştirmek istediler. Ekonomik meselelerdi. Bonusları kaldırmak istediler ama buna olumsuz baktık tabi. Sonrasında sırtımda ve genel anlamda sakatlık sorunu yaşadığıma dair bahane ürettiler." dedi. 

Fenerbahçe'ye gidememesine rağmen şu anda performansının giderek yükseldiğini söyleyen Fabian, "Basamakları adım adım çıkıyorum. Her geçen gün giderek daha iyi olduğumu düşünüyorum. 2022 Dünya Kupası'nda forma giymek için çok çalışıyorum." dedi. 
Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulüp televizyonu FB TV'de yaptığı açıklamada sağlık kontrolünden geçemediği için transfer etmediklerini söylemişti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.