comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Marcel Tisserand: 'Fenerbahçe dünyanın en büyük kulüplerinden biri'

16 Eylül 2020, Çarşamba 14:04
Marcel Tisserand: 'Fenerbahçe dünyanın en büyük kulüplerinden biri'

Fenerbahçe'nin yeni transferi Marcel Tisserand, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Süper Lig'de gelecek hafta oynanacak Hatayspor maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de yeni transfer Marcel Tisserand basın mensuplarının karşısına çıktı. Wolfsburg'dan transfer edilen Kongolu futbolcunun açıklamaları şu şekilde:

"İKİLİ MÜCADELEYİ SEVEN BİR FUTBOLCUYUM"
"Fenerbahçe'ye geldiğim için çok mutluyum. Takıma en iyi şekilde katkı vermek istiyorum. İkili mücadeleyi seven bir futbolcuyum. Topla birlikte ilerlemeyi de seviyorum. Sol stoper ya da sağ stoper olarak oynayabilirim. İki ayağımı da kullanabiliyorum." 

"FENERBAHÇE, DÜNYANIN EN BÜYÜK KULÜPLERİNDEN BİRİ"

"Fenerbahçe dünyanın en büyük kulüplerinden biri. Karar vermek çok kolay oldu. Fenerbahçe'yi buraya gelmeden önce tanıyordum. Çok fazla arkadaşımla konuştum. Bu ligde, Fenerbahçe'de oynayan arkadaşlarımdan duyduğum şeyler çok pozitifti. Bu yüzden karar vermek kolay oldu. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpten teklif alıyorsanız eğer, bunu reddetmek çok zor. Dünyanın en büyük kulüplerinden biri."

"KALİTELİ OYUNCULARA KARŞI OYNAMAYI SEVİYORUM"

"Kaliteli futbolculara karşı oynamaktan keyif alırım. Ibrahimovic, Cavani ve Falcao gibi oyunculara karşı oynadım. Almanya'da Lewandowski ve Aubameyang'a karşı oynadım. Böyle oyunculara karşı oynamayı seviyorum. Fenerbahçe beni buraya getirerek iyi bir iş yaptı."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)