comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mahmut Uslu'dan Mustafa Cengiz'e: "Bizi şikecilikle suçladı."

06 Şubat 2018, Salı 01:21
Mahmut Uslu'dan Mustafa Cengiz'e:

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu hakem hataları, verilen cezalar ve Galatasaray'ın yeni Başkanı Mustafa Cengiz hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'dan çarpıcı açıklamalar! Bu sezon hakem hatalarından çok fazla yakınan sarı lacivertli kulüpte Mahmut Uslu her maçta hataların yapıldığını fakat sadece kendilerinin ceza almalarınaa sitem etti. 

Beyaz TV'ye konuşan Mahmut Uslu, bunun dışında Galatasaray'ı yeni Başkanı Mustafa Cengiz'i "Kendilerini şikecilikle suçladığı için." tebrik etmediğini söyledi. 
"MUSTAFA CENGİZ BİZİ ŞİKECİLİKLE SUÇLADI. NEDEN TEBRİK EDEYİM?"

Mustafa Cengiz ile kişisel bir problemim yok. Akrabaları benim eski iş ortaklarımdı. Makarnacıydık biz. Niye tebrik edeyim ki Mustafa Cengiz'i. Gerek yok. Mustafa Cengiz bizi şikecilikle suçlamadı mı? Bizi bu şekilde suçlaya kişiyi neden tebrik edelim?

"BÖYLE ADALET OLUR MU?"

Her maçta onlarca hatalar yapılıyor. Sadece bizim maçlarımızda değil. Bu maçların yarısı belki de tekrar edilmesi gereken maçlar. Ben bu hatalardan sonra açıklama yapıyorum. Diyorum ki, "Bizi çıtır çıtır doğradılar." sonra bu konuşmamdan dolayı 6 ay - 1 sene ceza veriliyor. Rakibimizin de canı yandığında diyorlar ki, "Bizi kıtır kıtır doğradılar." Onlara ceza yok. Böyle adalet olur mu?

"FENERBAHÇE 15 TEMMUZ'DA TÜRK HALKINA ÖNCÜLÜK YAPMIŞTIR"

Fenerbahçe Türkiye'nin öncü kulübüdür. Halkımız 15 Temmuz'da bizi örnek alarak sokağa çıktı. Fenerbahçe taraftarı Anıtkabir'e 1 milyon kişi ile çıkarma yapmadı mı? Fenerbahçe 15 Temmuz'da Türk halkına öncülük yapmıştır. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.