comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mahmut Uslu'dan Ahmet Çakar'a olay cevap! 'Onu ... ... gönderirim.'

06 Şubat 2018, Salı 00:24
Mahmut Uslu'dan Ahmet Çakar'a olay cevap! 'Onu ... ... gönderirim.'

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'dan kendisine sert eleştirilerde bulunan Ahmet Çakar'a yanıt geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu ile Ahmet Çakar arasındaki gerilim sürüyor. Mahmut Uslu'nun Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Fenerbahçe taraftarları için "Yetiştirme Taraftar." sözlerine canlı yayında tepki gösteren Ahmet Çakar'a, Uslu'dan yanıt gecikmedi. 


Mahmut Uslu - Ahmet Çakar kavgası (Beyaz TV)


Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Ahmet Çakar'ın kendisine "Utanmıyor musun Fenerbahçe taraftarına yetiştirme taraftar demeye. Ali Koç'tan korkuyorsunuz. Sizlerin eğitimi, parası ve vizyonu Ali Koç'un sol bacağının alt kısmı etmez." sözlerine Mahmut Uslu'dan yanıt gecikmedi. Beyaz TV'ye konuşan Mahmut Uslu şu ifadeleri kullandı:

"ONU ADNAN OKTAR'A GÖNDERİRİM."
Mahmut Uslu yaptığı açıklamada, "Ahmet Çakar'a selam söyle. Su içsin biraz. Ağzı niye o kadar köpürüyor? Bana niye saldırıyor anlamıyorum. Oysa ki beni çok sever. Ben de onu severim. Birlikte çok yürüyüş yaptık. Onu Adnan Oktar'a gönderirim Haberi olsun." diye konuştu. 

AHMET ÇAKAR NE SÖYLEMİŞTİ?

Sen kimsin Mahmut Uslu? Sen ve başkanın, yöneticilerinin son çırpınışları. Siz Fenerbahçe'ye hizmet etmiyorsunuz. Mahmut Uslu utanmalısın. Yetiştirme taraftar ne demek?" O zaman kongre üyeleri içerisinde sizin beslediğiniz üye veya taraftar var mı?"  "Yetiştirme taraftar dediğiniz sizler için jop yedi. Siz köşkünüzde otururken o taraftar paralarından arttırarak stada geldi. Utan Mahmut Uslu utan!  "Mahmut Uslu siz koltuk için hain dediğiniz Mehmet Ali Aydınlar'dan para aldınız. Daha konuşayım mı?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.