comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo'yu anlattı: "Fenerbahçe için büyük kazanç"

06 Eylül 2019, Cuma 18:58
Luiz Gustavo'yu anlattı:

Marsilya eski teknik direktörü Alain Perrim, Luiz Gustavo'nun Fenerbahçe transferi hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Luiz Gustavo transferinin yankıları Fransa'da sürüyor. Marsilya eski teknik direktörü Alain Perrin, Fransız kulübünün Luiz Gustavo'nun yerini doldurmakta büyük zorluk yaşayacağını söyledi. 

"MARSİLYA'NIN GUSTAVO'NUN YERİNİ DOLDURMASI ÇOK ZOR"
Gustavo'nun transferi Fenerbahçe için ne kadar büyük bir kazanç ise, Marsilya için büyük bir kayıp. Savunma ve hücum arasında bağlantıları gerçekleştiren isimdi. Harika bir toparlayıcı. Takımın çok önemli bir parçasıydı. Onun boşluğunu doldurmak kolay olmayacak. Çünkü takıma çok şey katıyordu ve diğer oyuncuların gelişimine de katkısı vardı. LUIZ GUSTAVO: "ÇOK BÜYÜK BİR CAMİAYA GELDİM"

"Kendimi mutlu ve motive etmek istiyorum. Benim için yeni bir başlangıç, yeni bir dönem olacak. Çok büyük bir camia olan Fenerbahçe'ye hak ettiği şampiyonluğu kazanması için yardımcı olmak istiyorum. Benim hiçbir sosyal medya hesabım yok. Sosyal medyada benim ağzımdan yazılanlar doğru değil. Taraftarların benim hakkımda yazdıklarını takip etme imkanım olmadı. Ancak Fenerbahçe taraftarlarının uzun süredir beni beklediğini duymuştum. Hem başkanımız, hem yönetim kurulumuzun uzun uğraşları sonucu bu transfer gerçekleşti ve en iyi şekilde karşılık vermek istiyorum." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)