comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo'nun sakatlığı ciddi mi? Sağlık durumu

08 Eylül 2019, Pazar 22:56
Luiz Gustavo'nun sakatlığı ciddi mi? Sağlık durumu

Luiz Gustavo, Bursaspor - Fenerbahçe maçında sakatlandı. Luiz Gustavo durumu ciddi mi? Luiz Gustavo sakatlığı ciddi mi? Luiz Gustavo sağlık durumu ile ilgili detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe çocuklar için düzenlenen özel maçta deplasmanda Bursaspor ile karşılaştı. Bursaspor, sahadan 2-1 galip ayrılırken Fenerbahçe taraftarlarını asıl meraklandıran konu Luiz Gustavo'nun sakatlığı oldu. ,


Fenerbahçe Haberler: Luiz Gustavo'nun Bursaspor maçında sakatlanması


Luiz Gustavo'nun durumu ciddi mi? Luiz Gustavo'nun sakatlığı ciddi mi? Luiz Gustavo nasıl sakatlandı? Luiz Gustavo sakatlık sorunu gibi aramalar sonucunda Fenerbahçe taraftarları Luiz Gustavo'nun sağlık durumunu merak etmeye başladı. 

Bursaspor maçının ilk yarısının sonlarında sakatlanan Luiz Gustavo, yeniden oyuna döndükten kısa süre sonra müsabakanın ilk yarısı sonuçlandı Teknik Direktör Ersun Yanal ise ağrıları sebebiyle Luiz Gustavo'yu ikinci yarıda riske etmedi. Fenerbahçe'nin yeni transferi yıldız futbolcu Gustavo, ayağına aldığı darbe nedeniyle oyundan alındı. Ağrısı devam ederse ileri tetkiklerine bakılacak.
MARSİLYA ESKİ TEKNİK DİREKTÖRÜ PERRIN'DEN GUSTAVO SÖZLERİ

Gustavo'nun transferi Fenerbahçe için ne kadar büyük bir kazanç ise, Marsilya için büyük bir kayıp. Savunma ve hücum arasında bağlantıları gerçekleştiren isimdi. Harika bir toparlayıcı. Takımın çok önemli bir parçasıydı. Onun boşluğunu doldurmak kolay olmayacak. Çünkü takıma çok şey katıyordu ve diğer oyuncuların gelişimine de katkısı vardı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)