comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo'nun dikkat çektiği detay: "Antrenmanlar farklı"

23 Ağustos 2020, Pazar 22:31
Luiz Gustavo'nun dikkat çektiği detay:

Fenerbahçeli Luiz Gustavo, yeni sezon çalışmaları hakkında FB TV'ye açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Luiz Gustavo, FB TV'ye konuştu. 

"YENİ BİR FELSEFE ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ"
Şu anda yeni bir süreç içerisindeyiz. Yeni bir felsefe ve oyun tarzı üzerinde çalışıyoruz. Hocamızın bizden istediklerini en kısa sürede uygulayabilmek için yoğun çalışıyoruz. Herkes yeni sezon için motive. 

"EŞİM, OĞLUM VE BEN TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVİYORUZ"

Bizim aslında çok sakin hayatımız var. Genelde evde vakit geçirmeyi seviyoruz. Zaman zaman dışarıda restoranlarda yemek yemeğe gidiyoruz. İstanbul'da çok mutluyuz. Eşim, oğlum ve ben hepimiz mutluyuz. Türkiye'yi gerçekten çok seviyoruz. 

"TARAFTARLARIMIZI ÇOK ÖZLEDİK"
Şu anda maalesef taraftarlarımızdan uzaktayız. Onlarla birlikte değiliz. Eksikliğini hissettik. Ancak uzaktan da olsa destek verdiler ve onlara çok teşekkür ediyorum. Sahada savaşan bir takım ortaya çıkararak bu sevgiye karşılık vermek istiyoruz. Her şey yolunda. 

Her zaman benim hakkımda iyi şeyler söylendiğini duyuyorum. Benim de Fenerbahçe taraftarlarına teşekkür edebilmek için yapabileceğim en iyi şey sahada %100'ümü vermek istiyorum. 

"TAKIM OLARAK ÖZGÜVENLİYİZ"

Takım olarak özgüvenliyiz ve çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütüyoruz. Geçen sezon yaptığımız antrenmanlardan farklı antrenmanlar yapıyoruz. Böyle devam edersek en kısa sürede hocamızın istediği takımı ortaya çıkarırız diye düşünüyorum. 

"KALİTE, BİRLİKTELİK SAYESİNDE ORTAYA ÇIKAR"

Futbolda kalite çok önemli ama birliktelimiz olmadığı sürece kaliteyi ortaya çıkaramıyorsunuz. Kaliteyi ortaya çıkaran takımın birlikteliğidir. Sahada hepimiz birbirimize yardımcı olmalıyız. Bu da Fenerbahçe'nin hedeflerine ulaşmasına katkılı olacaktır. 

"FENERBAHÇE'NİN ADI ŞAMPİYONLUK İÇİN FAVORİDİR"

Fenerbahçe'nin adı şampiyonluk için favoridir. Her zaman en üst sıralarda olammız gerekir. Tabii ki hiçbir şey bedava değil. Özveri göstermeniz gerekiyor. Hocamız da bize uygulamak istediği sistemi anlatmak için sürekli bizimle iletişim halinde. Tabii ki hala süreye ihtiyacımız var. Ben gerçekten çok inanıyorum. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!