comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo'dan Vedat Muriqi ve Emre Belözoğlu itirafı: "Çok şaşırdım"

13 Ekim 2019, Pazar 23:37
Luiz Gustavo'dan Vedat Muriqi ve Emre Belözoğlu itirafı:

Fenerbahçeli futbolcu Luiz Gustavo, beIN Sports'a konuk oldu. Yıldız oyuncu transfer süreci, takım arkadaşları ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Luiz Gustavo, beIN Sports'a konuk oldu. 

"FENERBAHÇE'NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖRÜNCE BURAYI TERCİH ETTİM"
Marsilya'da kaptanlık yaptım. Uzun süre orada da çok şey öğrendim. Hayatta bazen yenilikler olması gerekiyor. Bu yenilikler bazı insanları korkutabiliyor. Ben hiçbir zaman korkmadım. Fenerbahçe gibi bir kulübün beni istediğini duyduğumda yeni projelere açık olduğumu duydum. Fenerbahçe'nin büyük bir kulüp olduğunu anladım ve ve büyük şeyler yapabileceğimizi düşündüm. Fenerbahçe'nin büyüklüğünü görünce burayı tercih ettim. 

"DİEGO VE JOSEF İLE KONUŞTUM"

Fenerbahçe tarihinde büyük Brezilyalı futbolcular oldu. Duyulmaması söz konusu değil. Ayrıca Fenerbahçe gelenekleri olan büyük bir kulüp. Yurt dışında ister istemez duyuyorsunuz. Gelmeden önce Diego ve Josef de Souza ile konuştum. Kulüp dışında ülke ve şehri merak ettim. Çok güzel şeyler söylediler bana. Bu konuda bana yardımcı oldular. Bu süreci biraz daha hızlandırdı. Fenerbahçe ve İstanbul'da olduğum için çok mutluyum. Kulüp yapısı çok iyi ve oldukça profesyonel. Yapılan her iş profesyonelce yapılıyor. Bunların üst üste gelmesi kaliteyi oluşturuyır. 

"VEDAT MURİQİ'İN BU KADAR İYİ FORVET OLDUĞUNU BİLMİYORDUM"

Gerçekten iyi bir takımız. İyi anlamda şaşırdım. Vedat Muriqi'i tanımıyordum. Tanıdıktan sonra çok iyi bir forvet olduğunu gördüm. Bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum.

"EMRE BELÖZOĞLU BENİ MOTİVE EDİYOR" 

Emre Belözoğlu'na karşı inanılmaz bir saygım var. Ben de şaşırıyorum. Tarihte çok önemli kulüplerde oynamış, çok büyük bir futbolcu. Ben daha 32 yaşındayım. Onu görünce benim için ayrı bir motivasyon oldu. O yaşta bu kadar istekli ve iyi oynaması gerçekten tebriği hak ediyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)