comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo sözleri: 'Fenerbahçe'nin teklifini reddettik'

29 Ağustos 2019, Perşembe 01:00
Luiz Gustavo sözleri: 'Fenerbahçe'nin teklifini reddettik'

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Luiz Gustavo'nun geleceğiyle ilgili Marsilya Teknik Direktörü Villas Boas açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Marsilya Teknik Direktörü Villas Boas, Luiz Gustavo transferiyle ilgili Nice maçının ardından basın toplantısında konuştu. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe'nin Luiz Gustavo transferi son dakika


Villas Boas, Luiz Gustavo ile ilgili Fenerbahçe'nin ilgi çekici olmayan bir teklif yaptığını ve bunu reddetiklerini söyledi. 

Villas Boas, ""Bu sabah Luiz Gustavo ile konuştuk ve onu bugün yedek oturtmaya karar verdik. Biraz endişeliydi. Ancak lig devam ederken transfer dönemi de açık ve oyuncuların olumsuz etkilenmesini istemiyorum. Bu yönde alınmış bir karardı. Fenerbahçe'den çok da ilgi çekici olmayan bir teklif geldi ve reddettik. Luiz Gustavo'nun ayrılacağını düşünmüyorum" dedi. 
L'EQUİPE: "MARSİLYA 6 MİLYON EURO'YU REDDETTİ

L'Equipe'in haberine göre, Marsilya yönetimi Luiz Gustavo için direniyor ve Fenerbahçe'nin son teklifi olan 6 milyon euro'yu da reddetti. 

ELİMİZDEKİ OYUNCULARLA DEVAM EDECEĞİZ

Villas Boas yaptığı açıklamada, "Şu anda elimizdeki oyuncularla devam ediyoruz. Böyle de gidecek. Eğer son günlerde bir fırsat transferi olursa oyuncu alabiliriz ama zor görünüyor." diye sözlerini noktaladı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!