comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo Fenerbahçe'de: 'Çok büyük bir camiaya geldim'

02 Eylül 2019, Pazartesi 19:43
Luiz Gustavo Fenerbahçe'de: 'Çok büyük bir camiaya geldim'

Fenerbahçe, Luiz Gustavo ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Yıldız futbolcu imza töreni sonrası FB TV'ye konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Luiz Gustavo transferini resmen duyurdu. Marsilya'dan transfer edilen yıldız futbolcuyla 4 yıllık sözleşme imzalandı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe'nin Luiz Gustavo transferi


Fenerbahçe'den KAP'a yapılan açıklamada, Luiz Gustavo ile 4 yıllık sözleşme imzalandığı ve bonservis bedeli olarak 6 milyon euro ödeneceği duyuruldu. Yapılan açıklama şu şekilde: Olympique de Marseille SASP kulübüne transfer bedeli olarak 6.000.000 Avro ödenecektir. FIFA talimatları gereği doğacak olan dayanışma katkı bedelleri her iki kulüp tarafından eşit oranda paylaşılacaktır."

İLK AÇIKLAMA
"Kendimi mutlu ve motive etmek istiyorum. Benim için yeni bir başlangıç, yeni bir dönem olacak. Çok büyük bir camia olan Fenerbahçe'ye hak ettiği şampiyonluğu kazanması için yardımcı olmak istiyorum. Benim hiçbir sosyal medya hesabım yok. Sosyal medyada benim ağzımdan yazılanlar doğru değil. Taraftarların benim hakkımda yazdıklarını takip etme imkanım olmadı. Ancak Fenerbahçe taraftarlarının uzun süredir beni beklediğini duymuştum. Hem başkanımız, hem yönetim kurulumuzun uzun uğraşları sonucu bu transfer gerçekleşti ve en iyi şekilde karşılık vermek istiyorum." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)