comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo Fenerbahçe için rest çekti! Kararın perde arkası

26 Ağustos 2019, Pazartesi 20:20
Luiz Gustavo Fenerbahçe için rest çekti! Kararın perde arkası

Fenerbahçe'nin uzun süredir transferi için görüştüğü Luiz Gustavo, Marsilya'ya resmen rest çekerken tecrübeli futbolcunun ayrılma kararında Rami'nin gönderilme şeklinden de hoşnutsuz olmasının payı olduğu öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe, Luiz Gustavo transferi için uzun süredir Marsilya ile görüşmelerini sürdürürken tecrübeli futbolcu ayrılma kararını yönetime iletti. Luiz Gustavo, Marsilya yönetimine Fenerbahçe ile görüşmek istediğini iletti. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Luiz Gustavo'nun Fenerbahçe'ye transferi


Fransız basınındaki haberlere göre, Fenerbahçe uzun süredir Luiz Gustavo ile ilgilenirken, FFP sıkıntıları nedeniyle yeni transfer konusunda zorlanan Marsilya yönetimi ise eldeki oyuncuları bırakmak istemiyor. Luiz Gustavo'nun ayrılma kararı nedeniyle Marsilya'nın bu sefer bonservis arttırımına gittiği ve bundan dolayı sürecin uzadığı kaydedildi. Luiz Gustavo ise kesin olarak Marsilya'dan ayrılma kararı aldı. 

RAMI'NIN GÖNDERİLMESİNE TEPKİLİ
Luiz Gustavo'nun Marsilya ile bağları koparmanın bir diğer sebebi olarak Rami'nin ayrılış şekli oldu. Marsilya yönetimi Fenerbahçe'ye gelen Rami'nin sözleşmesini feshederken, Luiz Gustavo da yönetimin bu tutumundan rahatsız olduğu için ayrılma kararı aldı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da! 


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!