comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Luiz Gustavo: 'Fenerbahçe benim için bir meydan okuma'

29 Ekim 2020, Perşembe 14:41
Luiz Gustavo: 'Fenerbahçe benim için bir meydan okuma'

Fenerbahçe'de takımın yıldız isimlerinden Luiz Gustavo basın toplantısı düzenledi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de takımın önemli isimlerinden Luiz Gustavo önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'ye şampiyonluk yaşamaya geldiğini söyleyen Gustavo, "Ben buraya bir hedefle geldim. Burası benim için bir meydan okuma. Hedefimi gerçekleştirmek için buradayım" dedi.

"FUTBOL OYNAMAYI ÇOK SEVİYORUM"
"Nereye gidersem gideyim, öncelik o kulübün felsefesini ve taraftarların sahada nasıl bir futbolcu görmek istediğini anlamaya çalışırım. Kulübüm için elimden geleni yaparım. Taraftarın hakkımdaki düşüncesinden çok memnunum ama daha yapacak çok işimiz var. Ben futbol oynamayı çok seviyorum ve futbol oynamayı çok sevdiğim için futbol oynuyorum."

"ALEX DE SOUZA EFSANE BİR FUTBOLCU"

"Alex de Souza burada bir efsane, çok fazla şampiyonluk kazanmış, büyük maçlarda harika işler yapmış. Kaptan olmam ya da olmamam önemli değil, ben hep en iyisini yapmaya çalışırım. Ancak elbette bu kadar büyük bir takımın kaptanı olduğum için mutluyum. Kaptan olmak da beni mutlu ediyor ama kaptan olmasam da her zaman takıma fayda sağlamaya çalışıyorum."

"TAKIMDA ÇOK FAZLA İYİ FUTBOLCU VAR"

"Takımda farklı özelliklere sahip çok fazla iyi oyuncularımız var. Hocamız takım için en iyisini seçmek için var. Kimle oynarsam oynayım, önemli olan birbirimize saygı duymamız ve takım için elinizden gelenin en iyisini yapmanız."

"YOĞUN ANTRENMANLARI SEVİYORUM"

"Antrenmanlarımız yoğun geçiyor ama ben şahsen bu yoğunluğu seviyorum. Her gçen gün daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Her rakibe saygı duyuyoruz ama biz tüm maçları kazanmak istiyoruz. Hocamız sezon başında geldi ve bize neler yapmak istediğini gayet net bir şekilde anlattı. Biz de bunu sahada uygulamak için elimizden geleni yapıyoruz. Her gün daha da gelişiyoruz, kazanarak devam etmek istiyoruz."

"BURASI BENİM İÇİN MEYDAN OKUMA"

"Ben buraya bir hedefle geldim. Burası benim için bir meydan okuma. Hedefimi gerçekleştirmek için buradayım. Gelişerek devam edersek hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum. Bu takımın kaptanı Gökhan. Ben, kolumda pazubant olsa da olmasa da her zaman takıma yardım etmek istiyorum."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!