comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lugano'dan Fenerbahçe - Sivasspor maçı hakem eleştirisi

17 Eylül 2021, Cuma 20:37
Lugano'dan Fenerbahçe - Sivasspor maçı hakem eleştirisi

Diego Lugano, beIN Sports'a konuk ve Fenerbahçe'deki günlerini anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin unutulmaz eski futbolcularından Diego Lugano, beIN Sports'un konuğu oldu. 

"FENERBAHÇE'DE UNUTULMAZ ANILARIM VAR"
İstanbul'a gelmek ve burada sizlerle bulunmak her zaman zevk. İstanbul'a geldiğimde adeta yeniliyorum. Fenerbahçe ile unutulmaz anılarım var. Çok güzel duygular yaşadım. Bu yüzden her zaman Türkiye'ye tekrar dönmek istedim. Her döndüğümde çok mutlu oluyorum. Futbola veda ettikten sonra 2018 yılında Sao Paulo'da başkanın isteğiyle sportif direktör olarak görev almaya başladım. 3 yıl çalıştım. Yorucu ama bir o kadar da eğlenceli bir işti. 

"HATIRLANMAK ÇOK GÜZEL"

Güney Amerika'da yaptığım her röportajda Türkiye'nin elçisi olduğumu defalarca söyledim. Kariyerimin en güzel dönemini Fenerbahçe formasıyla yaşadım. Bundan çok mutlu oldum. Fenerbahçe'nin kariyerimde böyle bir yere sahip olmasından ve böylesine duygusal yoğunluk oluşturmasından çok mutluyum. Burada çok başarılar elde ettim. Hatalar da yaptım. Gidişimin üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen insanların beni hatırlaması ve ilgi göstermesi çok hoşuma gidiyor. 

"FENERBAHÇE - SİVASSPOR MAÇINDA FUTBOLCULAR YERDEN KALKMADI"

Çok kötü bir maçtı. İzlediğim oyundan kesinlikle keyif almadım. Hakem futbol oynanmasına izin vermedi. Sürekli oyun durdu. Ritmi yoktu. Futbolcular yerden kalkmadı. Hakem de buna izin verdi. Naöçtan sonra Rossi ile konuştum ve buna alışması gerektiğini söyledim. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!