comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lucescu'dan Fenerbahçe'ye: 'Nedir bu düşmanlık?'

15 Eylül 2022, Perşembe 18:21
Lucescu'dan Fenerbahçe'ye: 'Nedir bu düşmanlık?'

Mircea Lucescu, AEK Larnaka maçı basın toplantısında Fenerbahçe maçı hakkında konuşup, "Fenerbahçeli futbolcular neden böyle davrandı? Nedir bu düşmanlık?" dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde gruptaki rakiplerinden Dinamo Kiev'de teknik direktör Mircea Lucescu, AEK Larnaka maçının basın toplantısında Fenerbahçe karşılaşması hakkında konuştu ve grup değerlendirmesi yaptı. 
AEK Larnaka maçı basın toplantısında Lucescu: "İlk maçta yaşanan beni hayal kırıklığına uğrattı. Tekrar ediyorum. Fenerbahçeli futbolcuların neden böyle davrandığını anlamıyorum. Nedir bu düşmanlık? Futbol bir göstergi. Uluslararası maçlar böyle oynanmaz. Taraftarlar sahaya bir şeyler fırlatıyordu. Bu normal değil. O maçta yaşananlar beni hayal kırıklığına uğrattı. 
AEK Larnaka maçı çok önemli bir maç. Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından gruptaki şansımızı devam ettirmek ve kopmamak adna kazanmamız gerekiyor. Kolay maç olmayacak. Bunu her seferinde tekrar ediyorum. Sürekli sehayat ediyoruz. 3 aydır eve gitmiyorum. Ancak gruptan çıkmak için savaşmaya devam edeceğiz. AEK Larnaka ön elemelerde başarılı performans sergiledi. Lviv'den buraya geldik. 7 saat yolculuk. Umarım taraftarlar yanımızda olur ve bizi desteklerler. Onlar için de elimizden geleni yapacağız. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!