comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lucescu: 'Hakem Fenerbahçe taraftarının baskısına boyun eğdi'

09 Eylül 2022, Cuma 19:07
Lucescu: 'Hakem Fenerbahçe taraftarının baskısına boyun eğdi'

Mircea Lucescu, Fenrebahçe maçının ardından Rumen basınına yaptığı açıklamada "Hakem Fenerbahçe'nin sert oynamasına izin verdi. Tribünlerin baskısına boyun eğdi." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Fenerbahçe maçının ardından Rumen basınında GSP'e konuştu. 

"HAKEM FENERBAHÇE TARAFTARLARININ BASKISINA BOYUN EĞDİ"
Hakem korkunç derecede hoşgörülüydü. Fenerbahçe'nin sert oynamasına izin verdi. Fenerbahçe tribünlerinin baskısına boyun eğdi. Taraftarlar ellerindeki her şeyi fırlatıp bize hakaret ediyordu. Fenerbahçeli oyuncuların üzerinde baskı vardı. Çünkü çok transfer vardı. Şampiyonlar Ligi'nde onları elediğimiz için taraftarlar rövanş olarak, intikam olarak görüyordu. Futbolcular da sertliğe teşvik edildi ve aynı şekilde yanıt verdiler. 

"İLK DAKİKADAN İTİBAREN KENDİLERİNİ YERE ATIYORLARDI"

"İlk dakikadan itibaren Fenerbahçeli oyuncular kendilerini yere atıyordu. Sonra agresifleştiler. Sonuna kadar böyle devam ettiler. Aşırı sertlik vardı gerçekten. Bu kabul edilemez.

"UÇAĞIMIZ 3 SAAT RÖTAR YAPTI"

Uçağımız 3 saat rötar yaptı. Önce Ukrayna sınırına yakın olan Rzeszow'a uçacağız. Sonra otobüsle Lviv'e, oradan Kiev'e gideceğiz. Gece varırız artık. Pazar günü de lig maçımız var.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!