comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lucescu: "Fenerbahçe'nin koşulları bizden daha avantajlı"

26 Temmuz 2022, Salı 19:05
Lucescu:

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, "Fenerbahçe'nin koşulları bize göre daha avantajlı ama futbol sahada oynanan oyunla neticeleniyor. Elimizden geleni yapacağız." dedi. 

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçı öncesi Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE'NİN ŞARTLARI BİZDEN DAHA AVANTAJLI"
Biz bu dönemde çok fazla transfer yapamadık. Hatta oyuncular kaybettik. Fenerbahçe birçok oyuncu aldı. Biz iyi bir hazırlık dönemi gerçekleştiremedik. Fenerbahçe'nin kendi idman tesisleri mevcut. Yarın muazzam seyirci desteği olacak Fenerbahçe'nin arkasında. Bizi kadınlar ve çocuklar destekleyecek sadece. Erkekler savaşta. Futbol tabii ki bunlara bakmıyor. Sahadaki oyunla neticeleniyor. Yarın elmiizden geleni yapacağız. 

"ZOR BİR MAÇ OLACAK"

Jorge Jesus çok iyi bir teknik direktör. Çok tecrübeli bir teknik direktör. Onun bu maçı hafife alacağını sanmıyorum. Zor bir maç olacağını bilecektir. İki takım açısından da ön elemeler noktasında en zor maça çıkılıyor. Bizim açımızdan oldukça zor bir maç olacak. Koşulları düşününce Ukraynalı oyuncularla oynamanın yanı sıra akademiden gelen oyuncularla başarı elde etmeye çalışıyoruz. Fenerbahçe ise oldukça iyi transferler yaptı. Oldukça yetenekli oyuncuları var. Maçı önce dengeleyip sonra kazanmak istiyoruz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!