comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lucescu: "Fenerbahçe ligde şampiyon olur"

07 Eylül 2022, Çarşamba 18:39
Lucescu:

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Lucescu, Fenerbahçe maçı öncesi basın toplantısında, "İstanbul'da güzel bir atmosferde maç oynammıştı. Etkilenmiyoruz." dedi. 

FutbolArena - Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Fenerbahçe maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"ÖNCEKİ MAÇTAN ETKİLENMİYORUZ"
"Önceki maçtan etkilenmiyoruz. Profesyonel futbolculara sahibiz. İstanbul'da bundan önceki karşılaşma güzel bir atmosferde oynanamıştı. 

"SİSTEM OLARAK DEĞİŞİKLİĞİ DÜŞÜNMÜYORUM"

"Sistem olarak Jorge Jesus'un çok değiştirdiğini düşünmüyorum. Ancak yeni gelen iyi oyuncular oldu. Batshuayi, Pedro. Tecrübeli futbolcular. Önemli etkiler yapacaklardır." 

"O AÇIKLAMALARI YAPARKEN DUYGUSALDIM"

"Kiev'den buraya gelirken 11 saat otobüs yolculuğu yaparak geldik. Lig maçlarından sonra o açıklamaları yaparken duygusaldım. Zor zamanlardan geçiyoruz. İyi bir maç oynamak için geldik. Ligde negatif serimiz oldu ama yıllarca domine ettiğimiz bir ligdi. Anlamanız lazım. Oyuncular şehirden şehire giderken bile başlarına ne gelecek bilmiyorlar. Çoluk çocuklarını düşünüyorlar. En iyi oyunumuzu oynamaya çalışacağız." 

"Fenerbahçe çok iyi bir takım ve çok iyi oyunculara sahip. Ali Koç çok iyi kadro kurdu ve çok iyi bir teknik direktörü takımın başına getirdi. Fenerbahçe'nin ligde şampiyon olacağını düşünüyorum. Onun dışında Fenerbahçe de sonuçta ilk maçını kazanmak için istekli olacak. Grup maçı bu. Alabileceğimizi almaya çalışacağız. Sonuçta Aralık'ta belli olacak.Biz buraya en iyi oyunumuzu oynamak için geldik."  

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!