comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lincoln Henrique 4 yıllık imza attı: 'Türkiye'nin en büyüğü'

14 Haziran 2022, Salı 17:39
Lincoln Henrique 4 yıllık imza attı: 'Türkiye'nin en büyüğü'

Fenerbahçe, Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln Henrique ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Portekiz ekibi Santa Clara'da forma giyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln Henrique ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Lincoln Henrique imzanın ardından Ülker Stadyumu'nu gezdi ve teknik direktör Jorge Jesus ile bir araya geldi.

"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KULÜBÜNE GELDİM"
Lincoln Henrique, FB TV'ye verdiği ilk röportajda "Çok mutluyum. Sahada Fenerbahçe için her şeyi vereceğim. Kulübün büyüklüğünden bahsetmeye gerek yok. Türkiye'nin en büyük kulübü. Büyük hedeflerimize ulaşmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki ise "Lincoln Henrique, Türkiye'yi tanıyor, seviyor. Fenerbahçe camiasının beklentilerini, 8 yıllık şampiyonluk hasretini biliyor. Hocamızın transfer listesinde başlarda olan bir isimdi. Güzel bir kavuşma olacak." diye konuştu.

FENERBAHÇE'DEN LİNCOLN HENRİQUE AÇIKLAMASI

"Kulübümüz, Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln Henrique ile anlaşma sağladı. 23 yaşındaki futbolcuyla 4 yıllık sözleşme imzalandı.
 
2022-23, 2023-24, 2024-25, 2025-26 sezonlarında Fenerbahçemizin formasını giyecek olan Lincoln Henrique'nin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen imzasında Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki hazır bulundu.
 
Lincoln Henrique'ye ‘Ailemize hoş geldin' diyor; Fenerbahçemiz ile nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!