comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lazio teklifi yükseltti: 19 milyon euro Fenerbahçe'nin talebi

31 Ağustos 2020, Pazartesi 18:21
Lazio teklifi yükseltti: 19 milyon euro Fenerbahçe'nin talebi

Vedat Muriqi transferinde Lazio ve Fenerbahçe arasındaki pazarlıklar sürüyor. İtalyan kulübü teklifi 19 milyon euro'ya çıkardı. 

FutbholArena Dış Haberler - Fenerbahçe ile Lazio arasında Vedat Muriqi transferinin pazarlıkları devam ediyor. Fiorentina'nın da devreye girmesiyle birlikte pazarlıklar iyice kızıştı. 

Lazio daha önceden 16 milyon euro peşin + 2 milyon euro önerirken Fenerbahçe 20 milyon euro'dan aşağı gelen bir teklife olumlu yaklaşmayacağını bildirmişti. Buna göre Lazio yönetimi peşin fiyatı 18 milyon euro'ya çekti fakat Fiorentina'nın devreye girmesiyle yarış kızıştı. 
Sky Italia'dan Manuele Biaoncchini'nin haberine göre, Fiorentina'nın devreye girmesiyle birlikte Lazio girişimleri hızlandırdı ve 18 milyon euro peşinat 19 milyon euro'ya çıkardı. Ancak Fenerbahçe'nin 22 milyon euro talep ettiği ve bu doğrultuda görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. 

Kosova Teknik Direktörü Bernard Challandes'in Vedat Muriqi hakkındaki açıklamaları şu şekilde:

"TAKIM İÇİN KENDİNİ ATEŞE ATABİLEN BİR FUTBOLCU"

"Vedat Muriqi, Lukaku tarzı bir oyuncu. Tam bir savaşçı. Hızlı ve korkusuz. Çok çalışıyor ve bunun karşılığında gollerini atıyor. Takım için kendisini ateşe atacak bir futbolcu. Umarım Lazio'ya imza atar. Lazio için çok iyi bir transfer olur.  

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!