comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Laurent Blanc Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmedi"

08 Haziran 2020, Pazartesi 21:23

Fransız basını, Laurent Blanc'ın Fenerbahçe'den gelen teklifi reddettiğini yazdı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları sürerken, Fransız basınından sarı lacivertlilerin hoca arayışları konusunda gündeme gelen Blanc ile ilgili bir gelişmeye dikkat çekildi. 

Le10Sport'un haberine göre daha önce Bordeaux ve PSG kulüplerini çalıştıran Blanc'a Fenerbahçe'den teklif gittiği fakat 54 yaşındaki teknik adamın bu teklifi akbul etmediği belirtildi. 
Laurent Blanc'ın yeniden teknik direktörlüğe devam etme konusunda istekli olduğu fakat bunun için uygun bir proje aradığı öğrenildi. Fransa'dan başta Lyon olmak üzere birçok takımla ismi anılan Laurent Blanc, son olarak PSG'i çalıştırdı. ALİ KOÇ NE SÖYLEMİŞTİ?

"Önümüzdeki senenin planlarını yapıyoruz. Teknik direktör konusunda aslında erteleme öncesinde de çalışmalarımız vardı. 3-4 hocamızla görüştük, bir tanesiyle neredeyse anlaşmışken EURO 2020 tarihi değişince çalışmalarımız sekteye uğradı. Şu anda yerli ve yabancı 3 hocayla görüşüyoruz. Genç, aç, çok çalışan, Türkiye'yi iyi bilen veya buraya çok çabuk adapte olabilecek, 40-50 yaş arasında, ekonomik yapımıza uyabilecek, takım içerisinde rekabeti sağlayabilecek, çok değişik taktikleri deneyebilecek, cesur olabilecek bir hoca arıyoruz. Aceleci de davranmıyoruz, vaktimiz var. Transferde daha çok yerli piyasaya odaklanıyoruz. Şu anda yabancı oyuncuları bir nebze erteliyoruz. Bu sene transfer penceresi çok farklı olacak."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!