comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kuyt ve Appiah'tan Fenerbahçe - Galatasaray paylaşımı

17 Mart 2018, Cumartesi 16:39
Kuyt ve Appiah'tan Fenerbahçe - Galatasaray paylaşımı

Fenerbahçeli eski futbolcular Dirk Kuyt ve Stephen Appiah, Galatasaray derbisi öncesi instagram hesaplarından eski takımlarına başarı dileklerinde bulundular. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 26. haftasında şampiyonluk yarışını yakından etkileyecek derbide ezeli rakibi Galatasaray ile karşılaşacak. Dev derbi öncesinde Fenerbahçeli eski futbolcular Dirk Kuyt ve Steven Appiah kendilerine ait instagram hesaplarından Fenerbahçe'ye başarı dileklerinde bulundu ve mesajlar paylaştılar. 


Fenerbahçe - Galatasaray derbisi instagram paylaşımları


Tüm Türkiye'nin büyük heyecanla beklediği Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde Dirk Kuyt ve Stephen Appiah kendilerine ait instagram hesaplarından Fenerbahçe'ye başarı dileklerinde bulundular. 

Dirk Kuy instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Bugün bütün Fenerbahçeliler'in bayramı. Çubukluyla unutulmaz maçlar yaşadım. Bu akşam da Çubuklu için unutulmaz güzelliklerle dolu bir akşam olsun. Tüm kalbim ve desteğim sizinle. " ifadelerini kullandı. 
Stephen Appiah ise yine duygusal bir paylaşımda bulundu ve yayınladığı mesajda, "Bugün bahane yok. Çubuklu için ölene kadar savaşın." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.