comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kulüpler Birliği'nden VAR kayıtları açıklaması

25 Aralık 2019, Çarşamba 15:23
Kulüpler Birliği'nden VAR kayıtları açıklaması

Kulüpler Birliği ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil olağan toplantı sonrası VAR kayıtlarının açıklanması tartışması hakkında konuştu.

FutbolArena - Kulüpler Birliği olağan toplantısı Maslak'ta gerçekleşti. Mehmet Sepil önderliğinde toplanan Kulüpler Birliği toplantısında Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz soğuk algınlığı nedeniyle katılamadı. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, toplantıya katılan ilk kadın başkan oldu. Kulüpler Birliği ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil olağan toplantı sonrası VAR kayıtlarının açıklanması tartışması hakkında konuştu.
 

VAR kayıtları açıklanacak mı?


Kulüpler Birliği ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, "Futbolda korsan yayıncılıkla mücadele adına yayıncı kuruluşla uzun bir görüşme yaptık. Tüm kulüp başkanlarının toplantıda yer alması önemliydi. Mustafa Cengiz rahatsızlığı nedeniyle katılamadı. Federasyonun verdiği harcama limiti kararına herkes uyacak. Beni hiçbir kulüp başkanı yükseltilmesi için aramadı. VAR kayıtlarının açıklanması konusunu toplantıda görüşmedik. Bir sonraki toplantıda konuşulacaktır. Zorlu Center görüşmesinden Göztepe Başkanı olarak rahatsızlık duymadım. Menfaat içeren bir görüşme olmadığına inanıyorum" dedi.

AHMET AĞAOĞLU'DAN VAR KAYITLARI DESTEĞİ
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise "Bizim her zamanki duruşumuz şu; kurallar herkese eşit uygulansın. Kimsenin hakkı çalınmasın. Hatalar üst üste gelirse sıkıntı var demektir. VAR kayıtları talebi için TFF'nin kulüpleri dikkate alması gerektiğini düşünüyorum. Ndiaye gündemimizde olan bir oyuncuydu. Her takımın transfere ihtiyacı var. Trabzonspor'un limiti 8-12 milyon TL civarında. Borçlanarak transfer dönemi kapandı. Hiç kimse 'Transfer yapacak paranız var mı?' diye sormuyor" diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"