comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Konyaspor'dan Fenerbahçe maçında gol isyanı! Ömer Ali Şahiner

14 Mart 2020, Cumartesi 20:32
Konyaspor'dan Fenerbahçe maçında gol isyanı! Ömer Ali Şahiner

Konyaspor  -Fenerbahçe maçının ilk yarısında tartışmalı bir pozisyon yaşandı. Ev sahibi Konyaspor, Ömer Ali Şahiner'in kafa vuruşunda Harun'un topu içeriden çıkardığı yönünde itirazlarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 26. haftasında Konyaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın 16. dakikasında tartışmalı bir pozisyon yaşandı. Ömer Ali Şahiner'in kafa vuruşu kaleci Harun'da kalırken, Konyasporlu futbolcular topun çizgiyi geçtiği ve dolayısıyla gol olduğu yönünde itirazlarda bulundu. 


Konyaspor - Fenerbahçe maçı Ömer Ali Şahiner - Harun pozisyonu gol mü? Tartışılan pozisyon


Konyaspor - Fenerbahçe maçının 16. dakikasında Ömer Ali Şahiner'in kafa vuruşunu kaleci Harun kurtarırken, bu pozisyonda Konyasporlu futbolcular topun tamamının çizgiyi geçtiği yönünde itirazlarda bulundu. Hüseyin Göçek pozisyon sonrasında VAR odasıyla konuştu ve ardından VAR odasından gelen karar topun tamamının çizgiyi geçmediği yönünde karar geldi ve oyun devam etti. 
 

KONYASPOR'DAN PAYLAŞIM
Konyaspor kulübü sosyal medya hesabından maçın oynandığı sırada, bu pozisyonla ilgili olarak yaptığı paylaşımda "Golün tanımı : Futbol, hentbol, hokey ve buz hokeyi gibi spor müsabakalarında, topun kale çizgisini geçmesi ile kazanılan sayının isimdir." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"