comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Konyaspor'dan açıklama! "Fenerbahçe'nin iptal edilen golü doğru karar"

07 Kasım 2020, Cumartesi 22:31
Konyaspor'dan açıklama!

Konyaspor Sportif Direktörü Adnan Erkan, Fenerbahçe'nin iptal edilen gol kararının doğru olduğunu söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 8. haftasında Konyaspor'a 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından Konyaspor Sportif Direktörü Adnan Erkan basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇE KARŞISINA 7-8 EKSİKLE ÇIKTIK"
"Lige iyi başlamıştık. Bunu herkes gördü ama Başakşehir maçından bir önceki ve o maçtaki sakatlıklarımız oyun grubumuzdaki en değerli oyuncularımızı kaybettik gibi bir görüntü oldu. Bunun şaşkınlığını ve zorluğunu Başakşehir maçında yaşadık. O maçı kaybettik bu bizi çok üzdü ama o maçı oynadığımız arkadaşlarla mecbur bu maça da çıkacaktık. Tabii Fenerbahçe'nin sezon başından bu yana bir formu ve geniş kadrosu var. Biz de bunun aksine 7-8 oyuncumuzdan yoksun şekilde maça çıktık."

"FENERBAHÇE FAVORİYDİ AMA BİZ İNANDIK"

"Herkesin bildiği gibi favori Fenerbahçe'ydi ama biz bir haftadır bir sürpriz yapacağımızın inancıyla bunu oyuncularımızla paylaştık. Ona uygun oyun oynadık. Erken gol yemememiz gerekiyordu. Bunu sağladık ve ondan sonra oyuna ortak olduk. Çok doğru zamanlarda 2 gol attık. Dışardan bakıldığında oyunun hakkı gördüğünüz gibi galibiyetimiz şeklindeydi. Bu yönden çok mutluyuz."

"GOLÜN İPTAL EDİLMESİ DOĞRU KARAR"

Adnan Erkan, Fenerbahçe'nin VAR uyarısıyla iptal edilen gol pozisyonu hakkında da konuşarak, “Devre arasında izledim. Bize göre de elle alınmış bir toptu. Vücudun dengesiyle hiçbir zaman o şekilde topu önüne alamazdı. Bana göre hakemin kararı doğruydu" ifadelerini kullandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"