comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Konyaspor cephesi: "Atabilseydik Fenerbahçe'yi strese sokacaktık"

08 Mart 2021, Pazartesi 22:48
Konyaspor cephesi:

Konyaspor'un teknik sorumlusu Ersan Parlatan, Fenerbahçe mağlubiyetinden sonra basın toplantısında konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'de konuk ettiği Fenerbahçe'ye 3-0 mağlup olan İttifak Holding Konyaspor'un teknik sorumlusu Ersan Parlatan, "Bir türlü o istediğimiz, beklediğimiz, arzuladığımız, skoru 2-1'e getirecek golü atamadık. Atabilseydik Fenerbahçe'yi strese sokacaktık, kendi motivasyonumuz ve inancımız da artacaktı." dedi.

"İLK YARIM SAAT OYUNDA DEĞİLDİK"
"İlk yarım saat gerçekten hiç istemediğimiz bir görüntü sergiledik. Hiçbir şekilde oyun içinde değildik, ne ofansif anlamda ne defansif anlamda. Maçın başında istediklerimizi, konuştuklarımızı sahaya yansıtamadık."

"ATABİLSEYDİK, FENERBAHÇE'Yİ STRESE SOKACAKTIK"

"Oyuncularımız ikinci devre neredeyse rakip sahaya topu, oyunu yıktı, orada çeşitli hücumsal varyasyonlarla gerçekten etkili olduk. Top genelde bizdeydi, pozisyonlara da girdik. Bir türlü o istediğimiz, beklediğimiz, arzuladığımız, skoru 2-1'e getirecek golü atamadık. Atabilseydik Fenerbahçe'yi strese sokacaktık, kendi motivasyonumuz ve inancımız da artacaktı. Genel anlamda bakılırsa 55-60 dakika takım oyun içerisindeydi, maça ortaktı hatta. Daha iyi oynayan bir takım görüntüsü verdik, üzücü olan bir durum tabii. Yarım saatlik bir görüntü bize yakışmadı."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"