comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Konoplyanka'ya çağrı: "Kulüp bulana kadar bizimle çalış"

10 Temmuz 2019, Çarşamba 18:15
Konoplyanka'ya çağrı:

Konoplyanka'nın geleceği konusunda belirsizlik sürüyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın listesinde olan Ukraynalı yıldız, yeni sezona hazır olmak için Schalke ile idmanlara çıkacak. 

FutbolArena Dış Haberler - Transfer döneminde Fenerbahçe ve Beşiktaş'la ismi anılan Konoplyanka, geleceği konusunda hala karar vermezken Ukraynalı futbolcu bu süre zarfında Schalke ile antrenmanlara çıkacak. 

Schalke'nin yeni sezonda kadroda düşünmediği ve yollarını ayırmaya karar verdiği Konoplyanka'nın formunu kaybetmemek için Schalke ile idmanlara çıkacağı öğrenildi. Ancak Alman ekibinde yeni sezonda kadroda düşünülmeyen yıldız futbolcu bu süre zarfında gelen teklifleri değerlendirerek, transferi konusunda bir karar verecek. 

 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Konoplyanka'nın Fenerbahçe Beşiktaş'a transferi


Ukraynalı gazeteci Igor, Konoplyanka'nın önceliğinin Bundesliga'da kalmak olduğunu fakat Beşiktaş ve Fenerbahçe'den gelen teklifleri de düşündüğünü söyledi. 

Konoplyanka'nın tekliflerini şu anda menajeri değerlendiriyor. Yakında her şey belli olacak. Her oyuncu Avrupa'nın en iyi 5 liginde oynamak ister. Konoplyanka da tabi bunu istiyor. Çünkü Bundesliga'da forma giymiş bir oyuncu. Önceliği Bundesliga'da kalmak ve en iyi teklifi bekliyor. Diğer taraftan Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın teklif aldığına eminim. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı da ciddi şekilde düşünüyor. Eğer major liglerden beklediği teklifi alamazsa Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın tekliflerine yönelecek. Acele etmeyecek. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!