comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Konoplyanka Fenerbahçe'ye gelmeli mi? Taraftar ne diyor?

24 Haziran 2019, Pazartesi 17:36
Konoplyanka Fenerbahçe'ye gelmeli mi? Taraftar ne diyor?

Ukrayna basınında Footboom gazetesi, Fenerbahçe taraftarlarının Konoplyanka transferi hakkındaki görüşlerine yer verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Sezon sonu Schalke'den ayrılacak olan Konoplyanka'nın simi bir süredir Fenerbahçe ile anılırken, Ukrayna basını sosyal medyada Fenerbahçe taraftarlarının görüşünü derledi. Ukrayna basınında Footboom gazetesi, "Fenerbahçe taraftarları Konoplyanka hakkında ne düşünüyor? Fenerbahçe taraftarları Konoplyanka transferini ister mi?" soruları üzerine sarı lacivertlilerin görüşlerine yer verdi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe Konoplyanka'yı transfer edecek mi?


Schalke'nin yeni sezonda yollarını ayırmaya karar verdiği Konoplyanka, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada tatilinin sona ermesinin ardından menajeriyle birlikte konuşarak geleceği hakkında karar vereceğini söyledi. Ukrayna basınında Footboom gazetesi ise Fenerbahçe taraftarlarının Konoplyanka hakkındaki görüşlerine yer verdi. 

İŞTE GAZETEDE YAYINLANAN BAZI FENERBAHÇE TARAFTARLARININ GÖRÜŞLERİ:
* Konoplyanka? Bu futblcu için fazla para ödemenin bir anlamı yok. İstikrar problemi var ve fiziksel anlamda iyi değil. Fenerbahçe'ye daha güçlü futbolcular gelmeli. 

* Konoplyanka nadiren üst üste 2 maç iyi oynar. Fenerbahçe'de oynamasını isterdim ama yeterince güçlü ve sert değil. Ukrayna'ya döneceğini düşünüyorum. 

* Konoplyanka Türkiye'ye para için gelecek bir futbolcu. Kendisini yeniden ispatlamak isteyeceğini düşünmüyorum. 

* Kolarov, Max Kruse, Konoplyanka ve birkaç iyi futbolcuyla birlikte Fenrbahçe önümüzdeki sezon şampiyonluğun en güçlü adayı olur. Konoplyanka iyi bir teknik direktörle eski günlerine dönebilir ve bambaşka bir futbolcu olabilir. 


Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!