comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Konoplyanka Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın teklifini düşünüyor

09 Temmuz 2019, Salı 18:19
Konoplyanka Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın teklifini düşünüyor

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gündeminde olan Konoplyanka'nın iki kulübün de teklifini değerlendirmeye aldığı ve yakın gelecekte kararını vereceği açıklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Schalke'nin yollarını ayırmaya karar verdiği ve Fenerbahçe ile Beşiktaş'la ismi anılan Konoplyanka'nın geleceği hakkında Ukraynalı gazeteci Igor çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Konoplyanka'nın Fenerbahçe Beşiktaş'a transferi


Ukraynalı gazeteci Igor, Konoplyanka'nın önceliğinin Bundesliga'da kalmak olduğunu fakat Beşiktaş ve Fenerbahçe'den gelen teklifleri de düşündüğünü söyledi. 

Konoplyanka'nın tekliflerini şu anda menajeri değerlendiriyor. Yakında her şey belli olacak. Her oyuncu Avrupa'nın en iyi 5 liginde oynamak ister. Konoplyanka da tabi bunu istiyor. Çünkü Bundesliga'da forma giymiş bir oyuncu. Önceliği Bundesliga'da kalmak ve en iyi teklifi bekliyor. Diğer taraftan Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın teklif aldığına eminim. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı da ciddi şekilde düşünüyor. Eğer major liglerden beklediği teklifi alamazsa Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın tekliflerine yönelecek. Acele etmeyecek. 
 

Konoplyanka'nın Schalke performansı


Konoplyanka bu sezon Bundesliga'da Schalke formasyla 13 maçta sahaya çıktı ve 654 dakika görev aldı. Ukraynalı futbolcu 1 gol attı, 1 asist yaptı. Konoplyanka tüm kulvarlarda ise 21 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Konoplyanka'nın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.
Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!