comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kolarov'un Fenerbahçe'ye transferinde Mirsad Türkcan devrede

15 Haziran 2019, Cumartesi 01:33
Kolarov'un Fenerbahçe'ye transferinde Mirsad Türkcan devrede

Fenerbahçe'de taraftarların merak ettiği Kolarov transferiyle ilgili son gelişmeleri Milliyet'ten Senad Ok, FutbolArena TV Transfer Arenası Programı canlı yayınında yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları kapsamında sarı lacivertlilerin merak ettiği isimlerin başında Kolarov geliyor. Yıldız futbolcu Fenerbahçe'nin gündeminde yer alırken, son gelişmeleri FutbolArena TV Transfer Arenası Programı canlı yayınında Milliyet'ten Senad Ok yorumladı. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'nin Kolarov transferi


Senad Ok FutbolArena TV Transfer Arenası Programı canlı yayınında Kolarov transferiyle ilgili şunları söyledi:

"BİTİRMEYE YAKINIZ DENDİ"
"Ben bu transferin zor olduğunu söylemiştim. Sırbistan ve İtalya cephesiyle konuştuğumda 3.7 milyon euro net maaşı ve Inter istediği için ben bu transferin zor olduğunu düşünüyordum. Ertesi gün Türkiye'den yetkili biriyle konuştum. Sen zor görüyorsun ama bu transferi bitirmeye yakınız ifadesi kullanıldı. 

"MİRSAD TÜRKCAN BONSERVİS SORUNUNU ÇÖZMEYE ÇALIŞIYOR"

Fenerbahçe 1+1 yıl sözleşme önerdi. Kolarov ise 3 yıllık istedi. Fenerbahçe'nin, Kolarov'un bonservis bedelini ödemesi mümkün değil. Ancak Roma kulübüyle ilişkileri kuvvetli olan Mirsad Türkcan'ın bonservis sorununu çözebileceği veya daha düşük bir miktara çekebileceği ifade edildi. Sırbistan ve İtalya'dan aldığım bilgiler bu transferin zor olacağı yönünde olsa da, Türkiye'den kulübe yakın kaynaklardan aldığım bilgilere göre 'Bu transferin olma ihtimali yüksek' dendi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)