comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kenan Atik'ten Fenerbahçe maçı isyanı: "Böyle saçmalık olmaz"

06 Aralık 2020, Pazar 22:37
Kenan Atik'ten Fenerbahçe maçı isyanı:

Denizlispor Teknik Direktörü Kenan Atik, Fenerbahçe maçını kaybettikleri için üzgün olduklarını belirtti.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 11. haftasında konuk olduğu Denizlispor'u deplasmanda 2-0 mağlup etti. Denizlispor Teknik Direktörü Kenan Atik, Fenerbahçe maçı sonrası basın toplantısında konuştu.

"BU KADAR POZİYONA GİRİP KAYBETMEK ÜZÜCÜ"
İkinci yarıdaki oyunumuzla beraberliği koparabilirdik. Bu kadar pozisyona girip maçı 2-0 kaybetmek üzdü bizi. Böyle yenilgilerden sonra bazı şeyleri konuşmak zor ama hakemlik bir iş yoktu bugün. Bu kadar ayyuka çıkacak, bu kadar hakemin hata yaptığına dair bir şey yoktu."

"SANKİ HAKEM YÜZÜNDEN KIRMIZI KART VE PENALTI VERİLDİ"

"Her şey normal ve kurallara uygundu. Penaltı da öyleydi. Kırmızı kart da öyleydi. Serdar Aziz'in gördüğü sarı kartlar da öyleydi. Kurallara aykırı hiçbir şey yoktu. Hakem kuralları uyguladı sadece. Onun için biz futbolun içinde olan insanların konuşurken, seyrederken bazı şeyleri doğru görmesi ve yorumlaması lazım. Sanki hakem yüzünden bu baskıyı yediler, sanki hakem yüzünden kırmızı kart, penaltı. Böyle saçmalık olmaz. "

"DAHA İTİRAZ EDECEK, HAKEME BAĞIRACAK NE VAR?"

"Bunu bir kere konuşalım. Televizyonlarda tekrar tekrar gösteriyor. Serdar Aziz'in ilk sarı kartı da doğru, ikincisi de doğru. Penaltı da doğru. Daha itiraz edecek, hakeme bağıracak ne var? Ali Palabıyık'a teşekkür ederim. Çok iyi maç yönetti. 2-0 mağlup olduk. Biz üzgünüz. İkinci yarı iyi oynadık. İyi pozisyonlara girdik. Karşımızda Altay gibi bir kaleci vardı. Geçemedik, çok iyi kurtarışlar yaptı, günündeydi. Toparlanacağız. Önümüzdeki maçlara bakacağız."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"