comScore
1 / 8

Kayserisporlu futbolcu açıkladı! "Ersun Yanal beni istedi"

FutbolArena - Kayserispor’un başarılı oyuncusu Deniz Türüç, takımının Antalya kampı sırasında FutbolArena mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

 

2 / 8
Deniz Türüç güçlü bir kadroya sahip olduklarını ve transfere ihtiyaçlarının olmadığını belirtti.

3 / 8

TRANSFERE İHTİYACIMIZ YOK

<h2>TRANSFERE İHTİYACIMIZ YOK</h2>
"İlk devrenin yarısı biraz farklı oldu. İstediğimiz performansı ortaya koyamadık. Hoca değişikliği ve çok sakatlık oldu. Herşeyi bir kenara bırakırsak son 3 maçı istediğimiz gibi oynayıp istediğimiz puanları topladık. Bence transfere ihtiyacımız yok.


4 / 8
Anadolu takımları ile kıyaslarsak Kayserispor’un çok güçlü bir ekibi var. Örnek aldığım baya futbolcu var. Mesut Özil, Nuri Şahin ve bundan 1-2 sene önce Barcelona’da oynayan Arda abi. Bana yakın stili olan oyuncuları örnek almaya çalışıyorum."

5 / 8

ERSUN YANAL ÇOK İYİ HOCA

<h2>ERSUN YANAL ÇOK İYİ HOCA</h2>
"Ersun Yanal ile tanışıyoruz. Zamanında beni Trabzonspor’a istediğini biliyorum. Çok iyi bir hoca duyduğum kadarıyla. Kendisi ile çalışamadım tabi. Fenerbahçe’de çok arkadaşımız var duyuyorum.

6 / 8
Her transfer döneminde ister istemez bazı şeyler yazılıyor ancak gerçek şu ki Kayserispor’dayım. 5 sene oldu ve burada mutluyum. Birşey olacağı varsa duyarsınız."

7 / 8

HEDEFİMİZ ÜST SIRALAR

<h2>HEDEFİMİZ ÜST SIRALAR</h2>
"Hedefimiz üst sıralar. Ancak futbolda şu bir gerçek 3 maç kazanırsan üst sıralar, 3 maç kaybedersen potaya girersin. Maç maç bakmak istiyoruz. Takım halinde disiplini öne koyarak sahaya yansıtmak istiyoruz.

8 / 8
Kaliteli bir grubumuz var ve hocamıza güveniyoruz. Sağolsun başkanımız kötü günde elinden geleni yapıyor. Bize destek çıkıyor. En kısa sürede bu kulübü layık olduğu yere getireceğiz."