comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kayserispor Başkanı Hamdi Elcuman: "Fenerbahçe galibiyetini hak ettik"

04 Kasım 2019, Pazartesi 12:10
Kayserispor Başkanı Hamdi Elcuman:

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Hamdi Elcuman, Fenerbahçe karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

FutbolArena - Süper Lig'in 10.haftasında sahasında Fenerbahçe'yi mağlup ederek sezonun ilk galibiyetini alan İstikbal Mobilya Kayserispor'da moraller yerinde yüzler gülüyor. Sarı Kırmızılı kulübün başkanı Hamdi Elcuman, haklı bir galibiyet aldıklarını söyleyerek daha iyi yerlere geleceklerini ifade etti.
 

Kayserispor - Fenerbahçe maçı haberleri


Kayserispor Başkanı Hamdi Elcuman, "Çok iyi kumaşımız var. Sezon başından beri yaşanan olumsuzluklardan ötürü hiç iyi günler geçirmiyorduk. Bir çıkışa ihtiyacımız vardı. Hem mantalite hem fiziksel olarak bu güne hazırdık. Fenerbahçe karşısında ortaya koyduğumuz futbol, sergilenen performans hepimizi memnun etti. Gerçekten takımım galibiyeti hak etti. Hepsini tebrik ediyorum. İnşallah çok daha iyi yerlere geleceğiz. Bulunduğumuz konumdan çıkacağız" dedi.

KAYSERİSPOR'DA PRİMLER ARTTIRILDI
İHA'nın haberine göre Fenerbahçe maçı sonrasında Kayserispor yönetimi, galibiyet primini 50 bin TL olarak açıkladı. Daha önce 25 Bin TL olarak belirlenen, Fenerbahçe maçı öncesinde ise 40 TL olarak açıklanan galibiyet primi, müsabaka sonrasında 50 Bin TL olarak lanse edildi. Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Elcuman, soyunma odasında futbolculara galibiyet priminin 50 bin TL'ye çıkarıldığını ve bu rakamın da hafta içerisinde tüm oyuncuların hesabına yatırılacağını müjdeledi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)