comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Karavaev'den Fenerbahçe taraftarlarına: "Böylesini görmedim"

04 Mayıs 2020, Pazartesi 20:50
Karavaev'den Fenerbahçe taraftarlarına:

Ukraynalı futbolcu Karavaev, ülke basınına sarı lacivertlilerde geçirdiği 6 ay hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Dick Advocaat döneminde devre arasında Fenerbahçe'ye kiralanan Karavev, sarı lacivertli takımda geçirdiği günler hakkında Ukrayna basınına önemli açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE'DE KİBİRLİ YILDIZ YOKTU"
Skrtel ve Van Persie vardı. Skrtel, Zenit'te oynadığından dolayı Rusçayı iyi biliyordu ve onunla iyi anlaşıyorduk. Çok fazla paylaşımımız oldu. Bana her zaman yardımcı oldu, ben de ona. Van Persie çok esprili biriydi. O geldiği zaman hep kendimi rahat hissettim. Hiç egosu yoktu. Herkese hep eşit şartlarda bakar, son derece mütevazi birisiydi. Eğer yıldız futbolcu dediğiniz kibirli insanlar ise böyle futbolcular Fenerbahçe'de yoktu. 

"FENERBAHÇE GİBİ GÜÇLÜ BİR KULÜPTE DENEMEK İSTEDİM"

Kendimi Fenerbahçe gibi güçlü bir kulüpte denemek istedim. Bu büyük bir riskti ama risk almadan hiçbir şey olmaz. Denedim. 6 aylığına forma giyip geri dönmek için Fenerbahçe'ye gitmemiştim. Sözleşmem bitince anladığım kadarıyla beni istemiyorlardı ve geri döndüm. Bu benim için bir deneyimdi. Tecrübeydi. Tabi gelecekte bu şekilde 6 aylığına hiçbir kulübe gitmeyi düşünmüyorum. 

TARAFTARLARA ÖVGÜ

Hayatımda Fenerbahçe taraftarları gibisini görmedim. Gerçekten çok çılgınlar. Kulüp üzerinde de gördüğüm kadarıyla ciddi etkileri var. En zor zamanda yalnız bırakmıyorlar. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"