comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Karabükspor'dan Fenerbahçe maçı açıklaması! 'Kimse puan beklemiyor'

16 Aralık 2017, Cumartesi 20:41
Karabükspor'dan Fenerbahçe maçı açıklaması! 'Kimse puan beklemiyor'

Kardemir Karabükspor Antrenörü Levent Açıkgöz, "Bizim için Fenerbahçe maçında yüreğini ortaya koyacak arkadaşlar lazım. En doğru seçimi yapacağız" diye konuştu.

FutbolArena - Kardemir KarabüksporSüper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe ile kozlarını paylaşacak. Kardemir Karabükspor'un antrenörü Levent Açıkgöz, Fenerbahçe maçına en dinamik oyuncularla çıkacaklarını söyledi.
 

Levent Açıkgöz, Fenerbahçe - Kardemir Karabükspor maç önü açıklamaları


Açıkgöz, Hasan Doğan Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, kulübün zor bir süreçten geçtiğini, herkesin yeni yönetimden beklentileri olduğunu söyledi. Futbolcuların da ödeme beklediğini ifade eden Açıkgöz, şunları kaydetti:

"FENERBAHÇE KARŞISINDA TEKRAR VAR OLMA MAÇI OYNAYACAĞIZ"
"Hemen bir ödeme yapılacak ama belli dinamikleri harekete geçirmek için süreç gerekiyor. Bu süreci atlatana kadar bu futbolcu topluluğunun motivasyonunu artırarak Fenerbahçe maçına hazırlanmaya çalışıyoruz. İnşallah mevcut yapı içinde futbolcular sahaya çıkıp elinden gelenin en iyisini yapacak. Fenerbahçe maçı futbolcuların tekrar var olacakları bir karşılaşma. Ekstra bir şey anlatmaya gerek yok. Büyük maçların motivasyonu daha farklı oluyor. 2 gündür moral motivasyon üzerine çalışıyoruz. Bunu sağlarsak bir silkeleniş olur diye düşünüyoruz." 

"KİMSE FENERBAHÇE VE TRABZONSPOR'DAN PUAN ALACAĞIMIZI DÜŞÜNMÜYOR"

Fenerbahçe ve ardından Trabzonspor ile oynayacakları maçlarda puan alacaklarını hiç kimsenin düşünmediğini aktaran Açıkgöz, "Bu düşünülmeyen maçlardan puan alırsak mücadelenin, direnişin başlangıcı olacak. Diğer maçlarda moral ve motivasyon daha fazla olacak. Önümüzdeki Fenerbahçe maçı çok önemli. Diğer maçlar hiç önemli değil çünkü maç maç bakacağız. Bizim için Fenerbahçe maçında yüreğini ortaya koyacak arkadaşlar lazım. En doğru seçimi yapacağız. İdmanda gönülsüz olan, kafası karışık olan insanlarla işimiz yok. İdmanı yaparlar ama Fenerbahçe maçında olmazlar. Bütün bir ekip olarak pür dikkat Fenerbahçe maçına en dinamik oyuncularla çıkacağız." diye konuştu.
 

Karabükspor'da kaleci Ahmet Şahin neden kadro dışı bırakıldı?


Kaleci Ahmet Şahin'in kadro dışı bırakılmasıyla ilgili yöneltilen soruya Açıkgöz, şöyle yanıt verdi:

"Ayrılmasıyla alakalı ben rapor verdim. İnşallah bundan sonraki süreçte gittiği yerlerde başarılı olur. Golcü oyuncumuz Seleznov'a her türlü destek verildi, yardımcı olundu ama antrenmanda yok. Belinde bir problemin olduğunu söylüyor. Önemli değil. Bize sahaya çıkacak oyuncular lazım. Zaten bir kriz içindeyiz ve bunu atlatmak için büyük bir çaba ve emek var. Süreç içinde ne olacağını göreceğiz. Emeğini, yüreğini koyacak samimiyetli insanlarla yolumuza devam edeceğiz."  

Son dakika Karabükspor Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.