comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kameni'den Fenerbahçe'ye şok! "Paramı verin"

21 Mart 2019, Perşembe 10:02
Kameni'den Fenerbahçe'ye şok!

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Carlos Kameni, sezon sonunda takımdan ayrılasa da kalan 1 yıllık sözleşmesindeki maaşı almak istiyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezonun kadrosu için çalışmalara başlayan Fenerbahçe'de Carlos Kameni'nin durumu merak ediliyordu. sarı lacivertliler ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kamerunlu file bekçisi ile sezon sonunda yollar ayrılmak isteniyor. Tecrübeli kaleci ise takımdan ayrılacak olsa da 1 yıllık sözleşmedeki maaşını almak istiyor. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Carlos Kameni, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan ve sözleşmesi 2020 yılına kadar devam eden Carlos Kameni, yönetimle yaptığı görüşmelerde parasını alma konusunda ısrarcı davranıyor. Yeni Şafak Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kamerunlu kaleci Carlos Kameni ile sezon sonunda yollarını ayıracak. Ancak 1 yıl daha sözleşmesi olan 35 yaşındaki tecrübeli kaleci 1.6 milyon Euro'luk ücretini istiyor.

Damien Comolli'nin görüşme yaptığı Kameni'nin, parasını alma konusunda ısrarcı davrandığı ve Fransız futbol adamının kalan 1 yılın maaşını ödememe teklifini kabul etmediği belirtildi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe Ayew'in bonservisini alacak mı?


Ghana Guardian'nı haberine göre, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal önümüzdeki sezon Ayew'in takımda kalmasını istiyor. Bunun üzerine Swansea City ile görüşmeler başladı. Ancak İngiliz kulübünün Ayew'i tekrar kiralamaya sıcak bakmadığı ve bonservis istediği kaydedildi. Swansea City kulübü idarecilerinin bu gelişmenin ardından Fenerbahçe kulübüyle iletişime geçerek istedikleri koşullar hakında bilgi verdikleri öne sürüldü. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"