comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kameni'den Fenerbahçe itirafı! Gitmek istediği takımı açıkladı

21 Mayıs 2019, Salı 11:26
Kameni'den Fenerbahçe itirafı! Gitmek istediği takımı açıkladı

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan kaleci Carlos Kameni, Espanyol'a geri dönmek istediğini açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de kadro dışı olan ve gelecek sezon kadroda düşünülmeyen Carlos Kameni, geleceği hakkında İspanyol basınına açıklamalarda bulundu. Tecrübeli file bekçisi, sarı lacivertli takımda oynayamadığını ve artık yeniden sahalara çıkmak istediğini dile getirdi. Kameni, Espanyol'a dönmek istediğini belirterek "Bu konuda kafam çok net" dedi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Kameni, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Fenerbahçe'de uzun süredir kadro dışı olan Carlos Kameni, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'de çok zor anlar geçirdim. Ben bir futbolcu olarak oynamak istiyorum. Maçlarda yer almak, rekabet etmek istiyorum. Acı çektiğim bir dönem yaşadım. Bunu istemiyorum ve artık ayrılmak istiyorum. Türkiye'deki yabancı kuralı yüzünden dışarıda kaldım. İdmanlarıma devam ettim ve hazır durumdayım. Fakat rekabete ihtiyacım var. Bu yüzden ayrılmam gerekiyor. Sözleşmem devam ediyor, burada kalmak kolay olur ama ben artık futbol oynamak istiyorum." dedi.

"ESPANYOL'A DÖNMEK İSTİYORUM" 

Eski kulübü Espanyol'a dönmek istediğini ifade eden Kamerunlu kaleci, "Fenerbahçe'nin ekonomik olarak sorunları var. Beni bu yüzden kolay gönderemediler. Ben Espanyol'a geri dönmek istiyorum. Bu konuda kafam çok net. Benim isim yapmamı sağlayan kulüp Espanyol'dur ve onlara borçluyum. Evime dönmek benim için bir rüya olur. Espanyol'da Diego Lopez ile rekabet edebilirim. Avrupa'da oynayacak takıma iki tecrübeli kaleci gerekiyor." dedi.

Carlos Kameni, Fenerbahçe'de bugüne kadar 16 resmi maçta oynadı. Kamerunlu eldivenin sarı lacivertlilerle 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"