comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kameni için Real Madrid iddiası! İspanyollar duyurdu

23 Ağustos 2019, Cuma 13:49
Kameni için Real Madrid iddiası! İspanyollar duyurdu

Fenerbahçe'nin kadroda düşünmediği Carlos Kameni için Real Madrid iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken kadroda düşünülmeyen ve kadro dışı durumunda olan Carlos Kameni için sürpriz bir iddia ortaya atıldı. İspanyol medyasında yer alan haberlere göre Keylor Navas'ı göndermeye hazırlanan Real Madrid, yedek kaleci olan tecrübeli eldiven Kameni'yi düşünüyor. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Kameni, Real Madrid'e transfer olacak mı?


Diario Madridista'da yer alan habere göre Real Madrid'de Navas'ın takımdan gönderilmesi planlanıyor. İspanyol kulübünün yedek kaleci için tecrübeli bir isimle anlaşmak istediği ve Fenerbahçe'de gözden çıkarılan, La Liga'da daha önce tecrübesi bulunan Carlos Kameni'yi düşündüğü belirtildi. Kameni'nin de Fenerbahçe ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğu fakat sarı lacivertlilerde forma şansı bulamadığı için Real Madrid'in teklifine sıcak bakabileceği belirtildi.


Carlos Kameni, Fenerbahçe'de kaç maça çıktı?


Fenerbahçe'nin beklediği performansı alamadığı tecrübeli kaleci, sarı lacivertlielrde sadece 16 maça çıkabildi. 35 yaşındaki Kameni'nin sarı lacivertlilerle gelecek yıl sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor. Kameni, Fenerbahçe'de son olarak 4 Mart 2018'de maça çıkmıştı.
Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!