comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kalede kim olacak? Volkan Demirel mi Harun mu?

10 Mart 2019, Pazar 23:44
Kalede kim olacak? Volkan Demirel mi Harun mu?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Medipol Başakşehir maçının ardından taraftarların tepkisini çeken Volkan Demirel'i bundan sonraki müsabakalarda da 11'de oynatmayı planlıyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Spor Toto Süper Lig 25. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'e 2-1 kaybettiği maçta özellikle yediği ilk golde eleştirilen Volkan Demirel'e karşılaşmanın ardından sosyal medyada Fenerbahçeli taraftarlar büyük tepki gösterdi. Ersun Yanal ise Volkan Demirel'i kulübeye çekmeyi düşünmüyor. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal özellikle kriz anlarında saha içinde liderlik yapabilecek en önemli oyuncuların başında geldiğini düşündüğü Volkan Demirel'i bundan sonraki maçlarda da 11'de oynatmayı planlıyor. Harun'un da geçmişte hatalı goller yemesinden dolayı tercih hakkını deneyim ve liderlikten yana kullanan Ersun Yanal, özellikle Volkan Demirel'in liderlik vasfından faydalanmayı planlıyor. 
ERSUN YANAL BASIN TOPLANTISINDA VOLKAN DEMİREL SORUSUNA NE YANIT VERDİ?


Medipol Başakşehir 2-1 Fenerbahçe Volkan Demirel'in yediği goller


Fenerbahçe'nin, Medipol Başakşehir'e deplasmanda 2-1 kaybettiği müsabakada rakip takımın 3 isabetli şutunun 2'sinin golle sonuçlanması ve özellikle ilk goldeki çıkışı sarı lacivertli taraftarların tepkisini çekmişti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"