comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kadlec'in Fenerbahçe'de unutamadığı günler

17 Şubat 2022, Perşembe 18:34
Kadlec'in Fenerbahçe'de unutamadığı günler

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Kadlec, Fenerbahçe-Slavia Prag müsabakası öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Kadlec, Slavia Prag maçı öncesi Çekya basınına röportaj verdi. 

Kadlec, Türkiye'de yaşadığı deneyimlerini anlattı. Kadlec, "Türkiye'de çok fazla deneyimli yaşadım. "Otobüsümüz kurşulandı. Otobüsümüz taşlandı. Bir zamanlar Trabzonspor deplasmanı çok gergin geçiyordu. Stadyumda bize bozuk ara atılıyordu. Korner atmaya gideceğimiz zaman güvenlik güçleri kalkanlarla arkadaşımızı koruyordu." 
FENERBAHÇE - SLAVİA PRAG MAÇI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ?

Sanırım beraberlik gibi görünüyor. Fenerbahçe'nin ne gibi sorunları var tam bilmiyorum ama bu maçta şansları eşit görüyorum. Beraberlik ihtimali kuvvetli. 

"TÜRKİYE LİGİ'NDE DENGELER ALT ÜST OLDU"

"Forma giydiğim her takımı takip etmeye çalışrıım. Türkiye Ligi'nde şu anda dengeler alt üst oldu. Trabzonspor lider ama Konyaspor ve Adana Demirspor zirvede. Fenerbahçe ve Beşiktaş biraz geride kaldı. Galatasaray'ın durumu daha kötü. Nedenini söylemek zor. Fenerbahçe taraftarları takımlarından memnun değil. Bu sene teknik direktör değişikliği de yaşandı. Son lig maçını kazanmalarına rağmen mükemmel durumda değiller. UEFA Konferans Ligi güven kazanmak için önemli. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!